Пітбуль, або американський пітбультер’єр (ВІДЕО)

З першого погляду пітбуль справляє враження сильної, палкої і невтомною собаки.( http://www.dogway.ru/porodyi-sobak/bolshie-porodyi-sobakГруба голова з широкими вилицями і потужними щелепами видає собаку з міцною хваткою. Пітбультер’єр, або пітбуль.
Потужна шия з добре розвиненою мускулатурою плавно переходить в глибоку широкі груди, що тане в собі вибуховий темперамент.
Рухи вільні. Довжина корпусу трохи перевищує висоту в холці — 46-56 см. Вага може розрізнятися навіть у собак однакового зросту — 14-36 кг, але частіше 16-25 кг. Шерсть коротка, щільно прилегла, блискуча. Допустимі будь-які забарвлення — суцільні і з мітками. Вуха високо посаджені, можуть бути коротко купейні.
Хвіст іноді купірують, проте це не визнається Об’єднаним клубом собаківництва. Минуле породи американський пітбуль, сформованого на основі собак в типі бульдогів і тер’єрів, тісно пов’язане з собачими боями. Пітбуль з його завзятістю в поєднанні з великою фізичною силою не знають собі рівних в собачому світі. Багате бойове минуле породи заслуговує увагу. Об’єднаний клуб собаківництва визнає пітбуля за самостійну породу, і ні в якому разі не за метиса порід бійцівських собак.
 Американський пітбультер’єр, або пітбуль.  В Америці цю собаку завжди любили, і цілком заслужено, проте перебували люди, які нажили капітал при використанні пітбуля для нелегальних собачих боїв та інших протизаконних цілей. У зв’язку з цими обставинами проти пітбуля була організована кампанія, що вилилася в справжню «війну на відьом» і що охопила всю країну. У хід були пущені всі засоби, і для породи наступили чорні часи. Цьому сприяли описи окремих нещасних випадків за участю пітбуля, багаті жорстокими подробицями. Майбутнє породи пітбуль опинилося під загрозою. Здоровий глузд, проте, запанував: люди зрозуміли, що в нещасних випадках можна звинувачувати кого завгодно, тільки не собаку. Як не дивно, причина жорстоких розправ «маленького розбійника» криється в тому, що він занадто завзято прагне догодити своєму господареві. Пітбультер’єр чудово справляється з різними обов’язками за умови, що господар його правильно виховає: він може охороняти і пасти худобу, полювати, працювати в поліції і знищувати гризунів.
Порода визнана UKC. Американський пітбуль тер’єр Тhunder of Mountains Chard-Danger PMS (Бад). Вл. Ріхтер Е. Н. Озорная посмішка, рішучий погляд, безмежну насолоду доставляти радість господареві — ось якості, властиві американському пітбулю і пробудити у людей безліч суперечливих почуттів, як ні до однієї породи собак. Але це зовсім не собака — Людиноненависник або людожер: природна агресивність пітбуля направлена на інших собак і тварин, а не на людину. Пітбультер’єр — дійсно чудовий компаньйон, але тільки для досвідченого собаківника! Е. де Пpісько, Дж. Б. Джонсон. «Малий атлас порід собак

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*