Американський стаффордширський тер’єр (ВІДЕО)

Американський стаффордширський тер’єр повинен справляти враження собаки, яка має великий для своїх розмірів силою; собака щільно збита; м’язиста, але рухлива і граціозна, з живим увагою сприймає все, що її оточує. Вона повинна бути міцною, що не довгоногою і не легкою. Хоробрість її увійшла в приказку.

Голова. Середньої довжини, глибока на всьому протязі; широкий череп, добре виражена мускулатура щік, виразний “стоп”; вуха високо посаджені.

Вуха. Купейні чи ні, останнє переважно. Некупейні вуха повинні бути короткими і полупріподнятая (вушна раковина відтягнута назад, так що відкриває слуховий прохід) або стоячими. Товсті висячі вуха – недолік.

Очі – темні, округлі, сильно заглиблені, широко розставлені. Обвід очей не повинен бути рожевим.

Морда. Середньої довжини, у верхній частині округла, під очима різко закінчується. Щелепи добре обкреслені. Нижня щелепа сильна, додає хватці велику міць. Губи щільно прилеглі, рівні, що не обвислі. Прикус ножиці. Ніс абсолютно чорний.

Шия. Важка, злегка вигнута, що звужується від плечей до основи черепа. Ніякої вільної шкіри. Довжина шиї середня.

Плечі. Сильні і м’язисті. Лопатки широкі, косі.

Спина. Дуже коротка. Трохи похила від холки до крижів, з красивим коротким вигином від крижів до основи хвоста. Поперек злегка опуклий.

Тулуб. Добре вигнуті ребра, задні глибокі, все ребра розташовані близько один до одного. Передні ноги поставлені досить широко, щоб забезпечити розвиток грудної клітини. Груди широкі і глибокі.

Хвіст. Короткий по відношенню до розмірів тіла, низько посаджений, звужується до тонкого кінця; НЕ закручений і не піднятий над спиною. Чи не купірується.

Ноги. Передні ноги прямі, кістки круглі, великі, п’ясті прямі. При погляді спереду ніякого натяку на кривизну. Задні ноги добре обмускулени, плесна низько розташовані, чи не вивернуті ні усередину, ні назовні. Лапи середньої величини, сводістие, компактні.

Алюр пружинистий, неквапливий, не в розгойдування.

Вовна. Коротка, щільно прилегла, жорстка на дотик, блискуча.

Забарвлення. Будь-яка; допустимо як одноколірний, так і рябий, але цілком білий, більш ніж на 80% білий, чорно-підпалий і кольори печінки небажані.

Розміри. Зростання в пропорції до ваги. Зростання в загривку для пса 18-19 дюймів, для суки 17-18 дюймів повинен вважатися кращим.

Недоліки стаффордширського тер’єра. Недоліками, які повинні каратися, є: роздвоєний ніс, світлі або рожеві очі, хвіст занадто довгий або погано розташований, перекус або недокус.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*