Ашера (ВІДЕО)

Порода кішок ашера насправді – це кішки породи савана Ашера (ashera) деякий час вважалася однією з найбільш рідкісних і найдорожчих у світі порід кішок. А тепер її визначають як «вигадану гібридну» породу кішок.

Порода ашера була “виведена” у 2006 році біотехнологічною компанією Lifestyle Pets на основі генів африканського сервала, азіатської бенгальської кішки і звичайної домашньої кішки. За заявами Lifestyle Pets представники породи ашера стали найбільшими з домашніх кішок, з вагою до 14 кг і в довжину до 1 метра. Порода позиціонувалася як гіпоалергенна.

Ціна кошеня ашери становила приблизно 22-27 тисяч доларів. Порода активно розкручувалася, у тому числі в мережі інтернет. Ашера встигла стати мрією багатьох любителів кішок. Lifestyle Pets примудрялася продавати по 10 кошенят ашери на місяць! Однак у 2008-2009 роках був розкритий обман. Заводчик кішок породи Саванна з Пенсільванії (США) Кріс Ширк у фотографіях Ашер дізнався своїх вихованців.

Покупець кішок в розпліднику К.Шірка був співробітником компанії Lifestyle Pets, без дозволу шахрайському видав цих кішок і їх фотографії за нову породу. Американська компанія «US Fish and Wildlife» провела розслідування, в ході якого у передбачуваних батьків «ашери» були взяті зразки крові для проведення аналізу тесту ДНК і доставлені в офіційну державну судову лабораторію Нідерландів. Результати офіційного тесту ДНК повністю підтвердили заявлену Крісом інформацію. Таким чином, порода кішок ашера виявилося черговою аферою шахрая Саймона Броуді (Simon Brodie), який зараз перебуває в розшуку.

На відео з «Ашерою» найчастіше показують кішок породи савана або сервалов. Через те, що кішки породи савана дуже рідкісні, спекуляції на тему нової породи ашера не вщухли досі – через кілька років після викриття.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*