Чи варто дитині купувати поні?

Багато дітей мріють про поні і постійно просять і благають батьків, купити їм його.
Якщо ваша дитина звернувся до вас з таким проханням, ви можете задуматися про виконання його бажання.

Зрештою, поні може стати чудовим компаньйоном для дитини. Поні може навчити його багато чому корисному.   Фахівці вважають, що у дітей, які їздять верхи, розвиваються багато корисних якостей, такі як дисципліна, відповідальність, впевненість в собі, вміння дружити і піклуватися про іншому суть і т.д.
Вони вчаться керувати своїм тілом і зміцнюють своє здоров’я. Звичайно, поні може справити позитивний вплив на вашу дитину, але хороші відносини між дитиною і його вихованцем не складаються в одну мить.

Тому батькам необхідно виконати велику виховну роботу, перш ніж вони куплять дитині поні. Нижче ми наводимо деякі поради, якими ви можете скористатися, щоб допомогти вашій дитині по-справжньому подружитися зі своїм поні.

 

Виберіть правильного поні.
Виберіть поні, відповідного за розміром і характером для вашої дитини, з урахуванням його віку, ваги і досвіду. Зазвичай діти близько 5 – 7 років добре ладнають з такими невеликими поні як Шетландские і Уельський гірські поні, а діти 11-12 років можуть вже впоратися і з більш великими породами, наприклад, з конемара. Маленькі поні не так лякають маленьких дітей, як більші поні і звичайні коні. За ними і легше доглядати. Короткі ніжки маленького вершника можуть краще охопити боки поні, забезпечивши кращий баланс і більшу безпеку.
Маленьким поні легше управляти під сідлом, а вершник знаходиться ближче до землі, що забезпечує відносно безпечне падіння. Шукайте поні з хорошим характером.

 

Чим молодша дитина, тим більш дорослим і досвідченим повинен бути поні. Більшості дітей підійде поні приблизно 5-10 річного віку. Фахівці радять скористатися “правилом двадцяти” при виборі віку поні: вік вашої дитини, доданий до віку поні, повинні в сумі давати двадцять. Почніть з уроків верхової їзди.

 

Перш ніж купувати поні, запишіть вашої дитини в місцевий клуб, де він зміг би на
вчитися азами верхової їзди і правилам поводження з твариною. Заняття допоможуть йому отримати безцінний досвід, оцінити свої сили і визначитися, чи дійсно він хоче власного поні. Зверніть увагу на екіпіровку маленького вершника.

 

Перш ніж ваша дитина наблизиться до поні, ви повинні купити йому спеціальний захисний шолом, без якого він ніколи не повинен підходити до тварини. Багато дітей дуже серйозно травмуються, часом з летальним результатом, просто сидячи на поні у дворі.

 

Одне падіння може призвести до дуже серйозних пошкоджень голови, шиї, хребта. КСК “Балада” На додаток до шолома, ви повинні купувати спеціальні шкіряні черевики на шнурівці, які б охоплювали кісточку і мали невеликий каблук. Вони допоможуть захистити ноги маленького вершника при падінні, і будуть перешкоджати прослизанню ноги в стремено, що дуже небезпечно. Навчіть дитину доглядати за поні. Навчання дитини турботі про поні дуже важливо для того, щоб між дитиною і поні розвинулися хороші відносини.

 

Вивчіть відповідну літературу, яку можна взяти в бібліотеці або придбати в магазині, розкажіть дитині про те, як часто треба годувати поні, купати його, вичісувати і т.д. Чим більше ваша дитина знає про те, як доглядати за поні, тим краще він зрозуміє, чому тварина поводиться так чи інакше. Навчіть дитину правильно давати поні ласощі: морква, яблуко і т.д. Дитина повинна протягувати ласощі на відкритій долоні, стиснувши пальці разом, що запобіжить випадковий укус за палець або долоня.

 

Залучіть дитину в процес догляду за поні, причому до поні при цьому не пред’являється ніяких вимог. В майбутньому поні буде радісно зустрічати вашої дитини, смакуючи тільки приємні речі. Дозвольте дитині в свою присутність брати поні на прогулянку, ведучи його за недоуздок на полонину і проводячи з ним там близько години. Це також допоможе поні побачити у вашій дитині одного, того, кому можна довіряти і хто приносить тільки задоволення. Встановіть правила поводження з поні.

 

Більшості маленьких дітей буде потрібна допомога для того, щоб зрозуміти, що поні люблять, а що ні. Добре було б продумати список таких правил для поводження з поні і записати його на папері. Наприклад, можна бути записано, що не дозволяється дражнити, смикати, бити, тикати, тягнуть за хвіст і т.д. Ніяких грубих ігор. Не можна підбігати до поні ззаду, не попередивши його про це голосом. Дитина повинна зрозуміти, що у поні є свої почуття, це жива істота. Коні і поні дуже прив’язуються до тих людей, які про них піклується, тому діти повинні зрозуміти, що, якщо вони зроблять щось погане для поні, наприклад, вдарять його, вони порушать довіру між ними.
Хороші відносини між вашою дитиною і сімейним поні вимагають з вашого боку невсипущого контролю і напрямки, терпіння і розуміння.
Правовласник: портал Зооклуб  

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*