Годування золотих рибок

Золоті рибки дуже ненажерливі, але не з’їдений корм псується з приголомшливою швидкістю і може за одну ніч отруїти воду в акваріумі.

Краще годувати риб кілька разів на день, але невеликими порціями, які будуть з’їдатися дочиста. Роз’їдений корм ретельно виловлюють вже через 5-10 хвилин. У вкрай випадку – через 15, якщо ви тримаєте породу, що славиться своєю неповороткістю (телескоп, небесне око).

Годівницю радять з цієї ж причини облаштовувати в частині акваріума, вільної від рослин. А що зволить їсти доросла рибка? Апетитом її Бог не обділив. Мабуть, її навіть не можна назвати розбірливою: коретра, трубочник, великий мотиль, дощові черв’яки, ніжні листочки акваріумних рослин, скобленое м’ясо, круті каші гречана, вівсяна, звичайний білий хліб, патентовані корми поїдаються з ентузіазмом. Золота рибка потребує меншої кількості протеїну, ніж наші тропічні тепловозні знайомі і в більшій кількості вуглеводів. Тому всі фірми, серйозно ставляться до риб’ячим дієт, випускають для золотих рибок особливий раціон. Крім необхідних поживних речовин з більшою часткою вуглеводів ці корми містять натуральні добавки, що поліпшують жовті, помаранчеві і червоні кольори.

До речі, про ніжних листочках рослин. Найкраще посадити рослини з досить жорсткими листям, які не потребують підігріву води (кубушку, валліснерію, сагіттаріі, стрілолист), і не в грунт, а в горщик, і надійно захистити цей горщик крупною галькою. Золотими рибками іноді опановує зовсім неаристократическому пристрасть до розкопок, і вони ворушать грунт, що твої сомики. І тоді – прощай, коріння!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*