Пітбуль, або американський пітбультер’єр (ВІДЕО)

З першого погляду пітбуль справляє враження сильної, палкої і невтомною собаки.( http://www.dogway.ru/porodyi-sobak/bolshie-porodyi-sobakГруба голова з широкими вилицями і потужними щелепами видає собаку з міцною хваткою. Пітбультер’єр, або пітбуль.
Потужна шия з добре розвиненою мускулатурою плавно переходить в глибоку широкі груди, що тане в собі вибуховий темперамент.
Рухи вільні. Довжина корпусу трохи перевищує висоту в холці – 46-56 см. Вага може розрізнятися навіть у собак однакового зросту – 14-36 кг, але частіше 16-25 кг. Шерсть коротка, щільно прилегла, блискуча. Допустимі будь-які забарвлення – суцільні і з мітками. Вуха високо посаджені, можуть бути коротко купейні.
Хвіст іноді купірують, проте це не визнається Об’єднаним клубом собаківництва. Минуле породи американський пітбуль, сформованого на основі собак в типі бульдогів і тер’єрів, тісно пов’язане з собачими боями. Пітбуль з його завзятістю в поєднанні з великою фізичною силою не знають собі рівних в собачому світі. Багате бойове минуле породи заслуговує увагу. Об’єднаний клуб собаківництва визнає пітбуля за самостійну породу, і ні в якому разі не за метиса порід бійцівських собак.
 Американський пітбультер’єр, або пітбуль.  В Америці цю собаку завжди любили, і цілком заслужено, проте перебували люди, які нажили капітал при використанні пітбуля для нелегальних собачих боїв та інших протизаконних цілей. У зв’язку з цими обставинами проти пітбуля була організована кампанія, що вилилася в справжню “війну на відьом” і що охопила всю країну. У хід були пущені всі засоби, і для породи наступили чорні часи. Цьому сприяли описи окремих нещасних випадків за участю пітбуля, багаті жорстокими подробицями. Майбутнє породи пітбуль опинилося під загрозою. Здоровий глузд, проте, запанував: люди зрозуміли, що в нещасних випадках можна звинувачувати кого завгодно, тільки не собаку. Як не дивно, причина жорстоких розправ “маленького розбійника” криється в тому, що він занадто завзято прагне догодити своєму господареві. Пітбультер’єр чудово справляється з різними обов’язками за умови, що господар його правильно виховає: він може охороняти і пасти худобу, полювати, працювати в поліції і знищувати гризунів.
Порода визнана UKC. Американський пітбуль тер’єр Тhunder of Mountains Chard-Danger PMS (Бад). Вл. Ріхтер Е. Н. Озорная посмішка, рішучий погляд, безмежну насолоду доставляти радість господареві – ось якості, властиві американському пітбулю і пробудити у людей безліч суперечливих почуттів, як ні до однієї породи собак. Але це зовсім не собака – Людиноненависник або людожер: природна агресивність пітбуля направлена на інших собак і тварин, а не на людину. Пітбультер’єр – дійсно чудовий компаньйон, але тільки для досвідченого собаківника! Е. де Пpісько, Дж. Б. Джонсон. “Малий атлас порід собак

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*