RSPCA

RSPCA – The Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals – Королівське товариство запобігання жорстокості по відношенню до тварин RSPCA – The Royal Society for the Prevention of Cruelty to Animals – Королівське товариство запобігання жорстокого поводження з тваринами – засновано у Великобританії в 1824 році групою з 22 реформаторів по керівництвом Річарда Мартіна (Richard Martin), Вільяма Вілберфорс і Артура Брума. Вільям Вілберфорс також відомий тим, що вніс до Парламенту законопроект про заборону рабства на території Британської імперії і домігся його прийняття.

Насамперед ентузіастів було просування в Парламенті закону проти жорстокості до тварин. Закон стосувався в основному звернення з худобою на фермах. А потім вони створили групу, яка контролювала виконання цього закону. Тільки в 1824 році 63 порушника постали перед судом.

Законодавча діяльність і патрулі, які контролюють дотримання прав тварин і зараз становлять основу діяльності RSPCA. Зараз Товариство допомагає не тільки фермерським тваринам, але і домашнім вихованцям, службовим і диким тваринам. У частотності, RSPCA захищає «робочих конячок» – коней, гончих собак та ін., Які втративши професійну придатність часто безслідно «зникають».
У 1840 році Товариство отримало королівський статус і заступництво королеви Вікторії. Зараз RSPCA діє під патронажем королеви Єлизавети II.

RSPCA займається допомогою бездомним тваринам. RSPCA займається допомогою бездомним тваринам. Безпритульні тварини відловлюються, поміщаються в реабілітаційні центри, де з оглядає лікар, потеряшкі повертаються власникам або тваринам підшукується новий будинок. Хворі та незатребувані тварини присипляються.
Інспектори RSPCA відповідають на повідомлення про випадки жорстокого поводження з тваринами, займаються їх розслідуванням. Проводячи спільні операції з місцевою поліцією, загони RSPCA успішно припиняють незаконні і нелюдські дії людей. Рятують тварин і притягають винних до відповідальності.

Важливе місце в роботі Товариства займає пропаганда гуманного ставлення до тварин і просвітницька діяльність.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*