Як назвати гризуна?

Наш кореспондент взяв інтерв’ю у Хом’яка, Морський Свинки, Миші, Пацюки, Шиншили, Дегу, Білки, Бурундук, Африканської Соні і прилучив до них Кролика.
Для початку : все беруть інтерв’ю, що не змовившись, і в різних виразах, конфіденційно заявили, що їхні імена важливіше для їх господарів, ніж для них самих. «Господар, ти тільки вчасно їжу підкладай та підсипати. Носи-то у нас є. Чого ще треба якогось Тихо не кричи ?? … Але це не для друку ».
69743435
                                                                Джунгарський хом’ячок
Хом’ячок – Ви знаєте, що таке рефлекс Прейера? Коли ви що-небудь мені говорите, я рухаю вухами. Якщо ви хочете, щоб я вас доброзичливо слухав, то, принісши мене із зоомагазину, поставте клітку в тихе, тепле місце, і накрийте її будь-якою тканиною. Господар, ти мені клітку-то взують, у себе щось на вікнах фіранки розвісив. Взують, а потім розмовляй. Говори зі мною рівним, спокійним і тихим голосом. Днів через п’ять я до нього звикну, і тоді «штори» ти можеш зняти. А потім можна в клітку і руку пхати. Привчити мене до імені найбільш ймовірно, якщо прізвище моє Сирійський. Джунгарськие і Кемпбеллови на свої поганяла відгукуються не завжди. Більш норовливі тільки хом’ячки Навального 🙂
Привчаючи нас до прізвиська , не забувайте супроводжувати процес який-небудь вкусняшки. Господар, не забудь помити сухофрукти перед частуванням. Вони можуть бути оброблені хімічної гидотою … знаємо ми вас, людей. Так само, як і вам, нам не подобаються звуки, які супроводжують негатив: агресію, переляк, невдоволення, біль, і всяке таке.
Тому не називайте нас іменами, в яких містяться такі хомячьи сигнали. Ось, наприклад, я можу фиркати, коли мені щось не подобається. Так що не називай мене Фросею або Фру-Фру, особливо якщо я хлопчик 🙂 Деякі пишуть, що все, як ви нас позиціонуєте, гризуни, і, особливо, хом’ячки, найкраще реагують на імена, в яких зустрічаються букви «Р» , «С», «М», «Х», «Ш», «Н», «К», «Л» і «Т». А наші жінки, нібито, вважають за краще «М», «К» і «Д», і наші мачо – «М», «К», «С», «Д». Я б викинув з цього списку букву «Ш», так як іноді я розлючено Шиплі. І, мабуть, доведеться плюнути (це культурне слово, якщо хто не знає) букву «Х» – вже дуже багато пов’язано з нею наших Хом’якове сигналів усілякого невдоволення. Я, звичайно, хом’як, оскільки з Даля слова не викинеш, але Хомою мене краще не називати.

 

15812506
                                                                                                                                            Морська Свинка 
– У перші слова мого інтерв’ю поспішаю повідомити, що наш слух набагато краще людського. Равлик внутрішнього вуха у морських свинок закручена на цілих чотири витка (в той час, як у людини, і навіть у мишей і щурів – тільки на два з половиною)! Ще ми прекрасно чуємо недоступні для вас звуки високих частот. Коли ви, люди, вимовляєте «С», «З» і «Ц», разом з основним тоном у вас звучить, не побоюся цього наукового слова, ультразвукової обертон. А це милозвучність для наших свинських вушок. Називайте нас, наприклад, так: Семмі, Зіна (якщо у вас немає такої родички або сусідки), Звірик, Цезар, Цирцея, і просто Свинка. Ми, свинки, виражено миролюбні, і ніколи, на відміну від багатьох побратимів по гризлівим зубкам, що не шіпім.
Тому нічого не маємо проти імен типу Шуршік, Шурик, Даша або Шейла. У компанії з іншими вихованими свинками та інтелігентними людьми я видаю звуки в стилі «по мокрому склу», це сигнал доброзичливості, так що на ім’я зі стремной для вас, людей, буквою «Ж» я не ображуся (а про букву «З» я вже говорила). Коли я говорю «ві-ві» або «йі-йі» з переходом в писк, це означає «Хочу харчуватися» або «Грай зі мною». Так що можеш назвати мене Віві, але тільки не переводи це ім’я з англійської! І ще, для загального розвитку. Вітаміни групи В у нас засвоюються тільки при повторному пропуску через організм. Ви хочете, щоб ваша свинка була здоровою? Не заважайте мені відправляти їжу б / у на вторинну переробку. «Фу, яка гидота !!»? А ти, господар, ковтаєш хімічні вітаміни, часто брешеш, і кожен день дивишся телевізор! До речі, зробив би гучність поменше, або виселив би мене в іншу, пристойну і спокійну кімнату!

 

54861149                                                                                      Миша
– Якщо ви питаєте, які звуки для нас мега- і супер-пуперважние, то відповідаю, що це ультра. Ось шукає мишік, наприклад, собі дружину. І видає свої призовні кличі в діапазоні (як у вас кажуть) 50-110 кГц. Або мишенята у кого свірістіт-пищать, звуть матір додому, зголодніли. «Тихо, як мишка» в ультразвук не буває! Тому кращі імена для мишей, раз ви вирішили, що вони обов’язково повинні у нас бути, мають в собі букви «С», «З» і «Ц». У вас, людей, коли ви говорите, вони звучать з високочастотними призвуками. Я не дуже складно пояснюю? Нещодавно, гризучи газету, я прочитала про англійську Мауса на прізвисько Сквік. «Сквік-сквік», виявляється, у них – що наше рідне мишаче «пі-пі» (не зрозумійте перекручено, це ви писк так зображує). А що, хороше, правильне ім’я! Хочете, щоб ми запам’ятовували наші клички, супроводжуйте їх цікавими бонусами: наприклад, шматочком груші, агрусу або особливо смачним зернятком. Розумно? А ще я мало не одружила Крота на Дюймовочку, тільки Андерсен завадив.
90413553
                                                                                       Щур
– Слух у нас своєрідний. Так звані (вами) чисті тони ми взагалі не розрізняємо. Чи не чутні тони, тільки шарудіння … Не почує пацюк Ремі чистих нот, ні Ре, ні Мі … Зате в ультразвук ми таке виробляли! У вас теж дещо виходить, коли ви видаєте слова зі звуками «С», «З» і «Ц». Зійдемося на іменах з цими буквами!

Дегу – Кажуть, що ми особливо говіркі. Напевно, це правда.
Ви чуєте тільки 15 звуків нашого спілкування, інші вам недоступні, вже вибачте за констатацію вашого недосконалості. Я чув, що у мишей, щурів і морських свинок в фаворі звуки «Ц», «З» і особливо «С». Нам вони теж цілком нічого. Якщо я чимось незадоволений, то я скрегочучи зубами. А коли сильно лякаюся (ех, маленькі ми істоти, нас майже всякий образити може!), Видаю гучні різкі виски. Мотайте на вібриси (вибачте, на вус), що в наших кличках не повинно бути поєднань «К», «Р», «Х», «Ж» і «З» (хоча «З» сама по собі хороша буква). Один шкідливий рада: Господар, принось мені по кубинської сигари щотижня, і тоді назви мене як хочеш! Справа в тому, що я дуже люблю їх … є! Ми з Чилі, там і навчили! Взагалі-то, без наслідків для здоров’я я можу табашнічать лише раз на місяць, але на то ради і шкідливий!

 

66398108                                                                                     Шиншила
– Щоб ви все правильно розуміли: я тонке, делікатне щось зі світу високої моди, з низькою стійкістю до стресу … Днями мені «пощастило» побувати мимовільною Телеглядачок концерту за участю співачок «Шиншилл». Це був шок! Ну і потвори, на тілі ні волосинки! А як кричав дебільний телевізор! Власники, ми не переносимо різких, гучних і уривчастих звуків!

Переконливе прохання: ми хочемо … ні, ми вимагаємо, щоб даються нам імена лунали не уривчасто і барабанно! У зв’язку з чим нам більш підходять поєднання з трьох складів – Ізольда краще, ніж Тільда, а Рональдо краще, ніж Ріки.

Білка – Привіт всім, мені ніколи, я згусток енергії, я кульова блискавка! Тому коротко: якщо я цокаю – це сигнал мого крайнього невдоволення або небезпеки. Не давайте нам клички зі звуками «Ц», «Т», «П», «Ч», і з поєднанням «ТС».

Африканська соня – Ну, я не сильна в розмовах … А че, всі повинні бути цими … теліктуаламі ?? Називайте нас як хочете, тільки кликуха Соня не те … Нема в Африці російської зими, що не впадаємо ми в сплячку.

 

98466903Бурундук
– Народ ми веселий, чи не склочний і не дуже вимогливий. Наше щастя – фундук і господар не Дундук. А якщо серйозно – щоб вистачило у мого годувальника розуму скористатися моїми скромними радою. Коли я помічаю небезпека, я різко свищу з «прішепётиваніем», так що не називайте нас іменами, де є «С», «Ш» і «Ц»!

Кролик – Ха-ха, до гризунів непомітно приєднався партизанський загін зайцеобразних! Хтось, здається, думає, що я гризун, але я з сімейства Зайцевих. Оскільки ми при подразненні і агресії шіпім, а іноді навіть ричім, не варто давати нам імена зі звуками «Ш», «Щ», «Ф», «Х» і великою кількістю «Р». А наостанок, на правах оригіналу в цій компанії, скажу за всіх: люди, враховуйте наші побажання, дотримуйтесь наших порад, і ми це відчуємо … усіма вибриссами мордочок і фібрами наших маленьких душ!

Автор: Ігор Кожевников Правовласник: портал Зооклуб

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*