Агресивні кошенята

Поради про те , як зупинити вашого кошеняти кусати і дряпати вам . Чому кошенята поводяться агресивно ? Кошенята грають агресивно , бо це природно для них. Багато людей прибрати кошеня вважають , що він повинен бути милим і тихим домашнім тваринам , але насправді кошенята можуть “показати свої зуби і кігті” . Ви повинні розуміти у кошенят є інстинкт грати грубо.  Це є частиною нормального розвитку кошеня – грати агресивно , таким чином , вони вчаться хижим навичкам , які необхідні кішкам в дикій природі для виживання.

 

Може бути , корисно дізнатися про різних породах кішок , перед тим як вибирати кошеня. Деякі породи кішок , такі як бірманська або сіамська породи можуть бути агресивнішими ніж , перські кішки або Регдолл .

 

Що таке агресія у кошенят при грі? Кошенята починають гратися ще в ранньому віці. Вони починають спочатку грати зі своїми братами і сестрами , зі своєму мамою – кішкою. Молодий кошеня буде атакувати , гнати , переслідувати , боротися , кусатися і дряпатися зі своїми братами і сестрами. Це своєрідний ” макет ” агресії.

 

Кошеня не збирається насправді когось ображати , це тільки намір , і це нормальна поведінка для кошеняти . Кошенята з часом стають більш соціальними і надалі вчаться придушувати надмірно агресивне поводжень . Якщо кошеня стає занадто агресивним з його братом чи сестрою , його брати попередять його за допомогою гарчання , що це боляче , або перестануть грати з ним. Мати кошеня також попереджає його , якщо він стає занадто агресивним , гарчанням . Кошенята постійно посилають один одному сигнали про те що грають і це не агресія.

 

Як я можу зупинити свого кошеня, щоб він мене не кусав і не дряпав ?

 

Укуси і подряпини зазвичай відбуваються в результаті дій власника кошеня. Деякі власники дозволяють кошеняті кусати і дряпати себе , це може здаватися смішним, але в міру зростання кошеня , його сили теж збільшуються і його укуси можуть стати болючими для господаря.

 

Щоб Ваш кошеня перестав кусати і дряпати Вас спробуйте наступну тактику.

 

Кошеня жадає Вашої уваги і хоче пограти з Вами , Ви повинні спробувати відвернути його уваги від своїх частин тіла за допомогою м’якої іграшки (або інший іграшки). Струсніть іграшку або перемістіть її привабливим чином , щоб кошеня відволікся на неї і грався з нею. Оскільки кошеня вчиться грати зі своїми братами і сестрами , так само він буде вчиться грати і з Вами . Якщо укуси і подряпини стають надмірно агресивними , Ви просто закінчите гру. Скажіть йому гучний голосом “НІ” і голосно грюкнувши в долоні , почніть ігнорувати його . Успіхів Вам і Вашому улюбленцю!!!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*