Як привчити кішку до унітазу?

Для улюбленців кішок туалетне питання є одним із найболючіших , тому що неприємний запах і щоденне чищення лотка по кілька разів в день не дуже приємна справа . Одним з виходів є привчання кішки до унітазу для справления своїх потреб. Як же це зробити?

Існує певна система, за якою привчають кішок до унітазу . Один раз , витративши 3 тижні на привчання , Ви забудете про миття лотка і неприємні запахи.

Природно , легше привчати до унітазу маленьких кошенят або молодих кішок , якщо Вашому коту більше 5-7 років , то привчання може зайняти більше часу , та й не факт , що кішка побажає розлучитися зі своїми сталими звичками.

Отже, перший етап:

Орієнтовно він займе 10-11 днів .

Вам потрібно поставити лоток кішки якомога ближче до унітазу . Двері в туалетну кімнату тримайте постійно прочинених , інакше Вашій кішці доведеться освоювати відкривання дверей , але це не наша мета в даний момент. Через 2-3 дні кішка освоїться в новій кімнаті і буде ходити в лоток поряд з унітазом . Після цього починайте підкладати під лоток газети або журнали , таким чином , щоб до кінця 10 дня лоток знаходився на рівні унітазу . Цим способом ми вчимо кішку встрибувати на лоток і звикати до висоти. Цей період привчання може і навіть повинен затягнутися у випадку , якщо кішка починає гадити або демонстративно не ходить в лоток. Якщо ж Ви будете примушувати її , то це тільки викличе у неї неприязнь і кішка не привчитися до унітазу , тому краще проявити терпіння .

Другий етап:

Він займе 1-2 дні і основною його метою є закріплення отриманих навичок. На цьому періоді лоток знаходиться на рівні унітазу і кішка звикає до виду стульчака і, можливо , захоче залізти на нього і провести котяче «дослідження » незнайомого предмета . Визначальним у цьому періоді буде стійкість всіх предметів , тому що якщо щось впаде або якщо кішка не зможе утримати рівновагу , кішка перестане « довіряти » цим предметами і навряд чи захоче випробовувати долю ще раз .

І – дуже важливо – пам’ятаєте , що практично всі кішки бояться води, тому , ніколи не спускайте воду в той час , коли кішка знаходиться поруч з унітазом.

Третій етап:

Етап займе 2-3 дні, протягом яких потрібно поступово пересунути лоток на унітаз. Тобто в перший день Ви приблизно на ¼ зрушуєте лоток і ставите на унітаз , наступного дня ще трохи посуваєте , щоб одна половина лотка стояла на унітазі , а інша на стосі газет.

Якщо кішка « приймає » зміни , то Ви можете поставити лоток повністю на унітаз , закріпивши його , наприклад , двостороннім скотчем. Найважливіше, щоб лоток не зрушується при рухах кішки.

Одночасно з цими діями можна поступово зменшувати висоту підставки , але не прибирати її зовсім .

Четвертий етап:

Цей етап найвідповідальніший , займе від 2 до 6 днів , але , можливо, і більше. На цьому етапі лоток кішки стійко закріплений на унітазі і Вам необхідно зробити його менш доступним для кішки. Для цих цілей зверху на лотку можна закріпити смужки скотчу хрест на хрест , щоб вони заважали кішці вільно розміститися в лотку. Але не забудьте , що між у кішки повинна бути потрібна Вам альтернатива , тобто простір між лотком і унітазом , в яке і повинна зробити свої справи кішка.

Кішка , встрибнувши , побачить , що потрапити в лоток неможливо , бажано , щоб в цей момент Ви могли її проконтролювати. Кішка повинна більш – менш упевнено балансувати на краях унітазу і присісти на нього. Якщо щось йде не так , залиште кішку на кілька хвилин у туалеті або спробуйте підвести її до лотка пізніше.

Через кілька днів можна прибрати лоток зовсім .

Не всі кішки звикають швидко до використання унітазу , але рано чи пізно привчаються практично все.

Одним з нюансів привчання є звичка кішки до лотка з наповнювачем . Якщо Ваша кішка завжди користувалася наповнювачем і любила копатися в ньому , то з першого дня привчання зменшуйте кількість наповнювача в лотку. А коли Ви перейдете до етапу привчання безпосередньо до унітазу , ми радимо Вам закріпити смужку пластику під стульчаком (особливо після того , як Ви приберете лоток з унітазу ) . Пластик можна закріпити двостороннім скотчем , ширина його повинна бути приблизно 10-15 см. , на цей пластик потрібно насипати трохи наповнювача.

Таким чином , привчання пройде менш болісно для кішки.

Бажаємо Вам швидко  привчити Вашого улюбленця!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*