Алергія на кішок. Частина 1.

Алергію часто називають хворобою цивілізації. Практично кожен з нас стикався з алергією в тому чи іншому прояві. У однієї людини алергія на пилок , на рослини , а в іншого – на тварин. Мабуть , для любителя кішок немає нічого страшнішого , ніж алергія на кішок.

Алергія може бути не тільки на кішок , але і на собак , морських свинок , хом’яків та інших тварин. Помилково говорять , що алергія на кішку і мають на увазі алергію на її шерсть , але це невірно.

Насправді найчастіше алергія виникає на речовини, що містяться в слині кішки , лупа , продукти життєдіяльності та інше.

Проявлятися алергія на кішок може по- різному:

1 . У вигляді алергічного риніту ( чхання , закладеність носа , нежить)

2 . У вигляді алергічного кон’юнктивіту (свербіж , набряклість очей , сльозотеча )

3 . Бронхіальної астми (кашель , задишка, утруднення дихання)

4 . У вигляді дерматиту ( висип на шкірі , свербіж)

Алергія – це неадекватна реакція імунітету на нормальні подразники або підвищена чутливість , яка супроводжується наведеними вище симптомами.

Незважаючи на те , що алергія існує дуже давно і непогано вивчена , універсальних ліків від неї все ще немає.

Способів лікування алергії на кішку дуже багато , починаючи від зняття симптомів , закінчуючи зміцненням імунітету. Алергія може , як раптово початися , так і раптово закінчитися .
Яку ж кішку придбати, якщо у Вас алергія на кішок ?

Якщо Ви не страждаєте вкрай важким проявом алергії , то підібрати кішку цілком реально. Але Вам потрібно розуміти , що гіпоалергенна кішка – це велика рідкість, тому постарайтеся не потрапити на вудку шахраїв .

Вам потрібно знати , що алергію викликає звичайно 1 або 2 види алергенів , тому, якщо у Вас алергія на собак , алергії на кішок у Вас може не бути.
З точки зору виникнення алергії , найбільш безпечними для алергіків є тварини , які менше виділяють продукти життєдіяльності в навколишнє середовище, зокрема у Ваш будинокЗ цієї причини алергікам підходять рибки і рептилії , однак , часто алергія виникає на корми для них.

Гризуни розкидають корм і шерсть , а також , прибираючи клітку , Ви будете стикатися з виділеннями , все це може викликати алергію.

Заводячи птицю , пух і пір’я будуть розноситися по всій квартирі , будучи живильним середовищем для кліщів
Цим домашнім вихованцям хоча б можна обмежити площу пересування , а ось кішкам і собакам пересування ніяк не обмежені.
З цієї причини алергікам варто знати кілька правил.
Найбільш придатними для алергіків є безшерсті породи кішок , наприклад , сфінкси . Дійсно , завдяки відсутності вовни , алергени менше поширюються і концентруються на кішці . Однак , шкірні залози сфінксів активно виробляють піт і захисну мастило , тому частого миття не уникнути.

Ще одним різновидом порід , підходящої людині з алергією на кішок , є кішки з видозміненим вовняним покровом , такі як рекси – порода кішок з м’якою хвилястою шерсть.

Але , хочеться зауважити , що поява алергії не завжди піддається логіці , тому в людини може бути алергія на сфінкса , а на кішку сибірської породи алергії немає .

Людям з алергією на кішок потрібно враховувати , що кішки менш алергени , ніж коти (особливо статевозрілі ) , чим молодша кошеня , тим менше проявів алергії він викличе у Вас. З цієї причини враховуйте стать кішки при придбанні. Також алергія може виникнути на мітки кота або на виділення у кішки під час тічки , з’ясовано , що кастровані і стерилізовані кішки викликають менше алергії , тому будьте морально готові до цієї процедури .

Незалежно від породи або підлоги кішки , вчені довели , що алергію частіше викликають кішки з темним забарвленням і малюнком , а кішки світлої забарвленням менш алергени.

Слід враховувати і той факт , що неправильне утримання та годування кішки може привести до шкірних захворювань у кішок , що призведе до рясної линьке і виникненню дерматитів , що значно збільшить кількість алергенів у Вашому домі.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*