Алергія на кішок. Частина 2.

Процес вибору кішки для алергіка

Визначившись з породою і підлогою кішки , можна спробувати убезпечити себе ще й наступними методами.

Можна провести алергічні проби у лікаря. При стандартних тестах , Вам введуть невелику кількість алергенів усередненого тварини, а у кожної породи кішок вони свої. Тому в деяких центрах можна провести тест на конкретну породу або навіть на конкретну кішку , реагенти готуються з використанням зразка конкретної кішки.

Більш простим і дешевим способом буде домовленість з заводчиком . Поговоріть і попросіть взяти придивилася кішку на час . У цей час гладьте , пестіть кішку , дозволяйте їй лизати Вам руки , не обмежуйте контакти з нею , але , природно , тримайте недалеко ліки від алегрі .

Якщо алергія не проявила себе , можете брати кішку , але домовтеся про можливість повернення протягом тижня.

Чи завжди те, що ми вважаємо алергією є їй ?

Навіть якщо незабаром після контакту з кішкою Ви відчули ознаки алергії – риніт , сльозотеча , висип , не поспішайте ставити собі вирок « алергія на кішку ».

Проконсультуйтеся з лікарем , тому що причиною виникнення цих симптомів може бути захворювання кішки , що передається людині .

Симптоми мікоплазмозу , хламідоза , токсоплазмозу можуть маскуватися під алергічні реакції (нежить , кон’юнктивіт ) .

Короста або лишай кішок може проявлятися у вигляді почервоніння , свербіння і подоби висипки.

Зовнішній огляд кішки може нічого не дати , бо кішка може бути носієм цього захворювання і симптоми у неї можуть бути відсутні.

Наприклад , кішка -носій хламідоза може не страждати кон’юнктивітом або Ви можете не звертати увагу на незначні виділення з очей.

Також у кішок на шерсті можуть перебувати кліщі , які не турбують кішку , а потрапивши на шкіру людини , викликає свербіж і почервоніння.

Велику помилку в діагностиці можна допустити неправильно визначивши причину . Алергія на кішок може бути зовсім і на них безпосередньо , а на миски , корм , наповнювач , препарати для кішок , іграшки та інші речі.

Що ж робити , якщо у Вас вже живе кішка і почалася алергія ?

Природно , лікар запропонує Вам позбутися від кішки , але не поспішайте цього робити.

Це дуже важко морально , особливо , якщо алергія проявляється у нового члена сім’ї ( наприклад , у дитини ) на живе в будинку вже багато років кішку.

Пам’ятайте , що вихід є завжди.

Людині, яка страждає алергією на кішок потрібно звести контакт з алергеном до мінімуму.

1 . Рідше гладьте кішку , не беріть на руки й не тримайте кішку біля обличчя. Звичайно , це не просто виконати. Але можна знайти альтернативу – грайте з кішкою спеціальним іграшками – вудками , м’ячиками , розмовляйте з нею , а вичісування , купання і прибирання лотків доручіть іншому члену сім’ї .

2 . Частіше купайте кішку ( не власними ), приблизно 1 раз на тиждень , це знизить концентрацію алергенів , особливо , якщо використовувати спеціальні противоалергенні шампуні .

3 . Не пускайте кішку в Вашу кімнату , особливо на постіль , уникайте місць дуже улюблених кішкою.

4 . Після контакту з кішкою помийте руки і змініть одяг .

5 . Якщо є така можливість , то заберіть з дому предмети , на яких концентруються алергени – це килими , м’які меблі ( шкіряна оббивка сама хороша альтернатива ) , вовняні покривала і пір’яні і пухові приналежності .

6 . Постарайтеся щодня забиратися в квартирі , використовувати очищувачі повітря, хороші фільтри в пилососі і противоалергенні засоби для прибирання . Вологе прибирання і провітрювання квартири ( http://cleansale.kiev.ua/daily-housekeeping) – це дуже важливо.

Якщо Ви готуєтеся стати батьками

У нашій країні досі існує традиційний заклик – там , де діти , ніяких тварин. Це в корені невірно !

Вже доведено вченими , що контакт дітей з перших днів життя з тваринами є профілактикою виникнення алергії , « гартуючи » і « привчаючи » імунну систему до алергенів .

Статистика – річ уперта і вона показує , що якщо в будинку є 1 тварина , то ймовірність виникнення алергії знижується з 15,5 % (якщо в будинку немає тварин) до 12 % (якщо хоча б 1 тварина) .

А от, якщо Ви щасливий володар 2 або більше кішок або собак , то ймовірність виникнення алергії у Ваше дитини всього 8 %.

Та й постійне спілкування з кішками знижує нервову напругу, яка може стати причиною виникнення астми і деяких шкірних захворювань.

Тому , ні в якому разі не відмовляйте собі в задоволенні мати домашню тварину.

Вихід завжди є!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*