Австралійська міст (Відео)

Австралійська міст . Кішка з Австралії .. живе з кенгуру , плаває навколо коралового рифу , ай да кішка , ай да молодець !

Опис породи , стандарт породи Австралійська міст (димчата)

Голова австралійської міст : за розміром – середньої величини , за формою – тупий клин

Вуха кішки австралійської міст : широко поставлені м’які великі вуха з широкою основою і сужающимся кінчиком

Очі кішки австралійської міст : великі , знаходяться на досить великій відстані один від одного Очі можуть бути будь-якого відтінку зеленого кольору.

Шия кішки австралійської міст : середня по довжині , мускулиста.

Тіло кішки австралійської міст : середнього розміру , прямокутне за формою .

Кінцівки кішки австралійської міст : кішка має середньої довжини передні і задні кінцівки. Вони при цьому добре розвинені , м’язисті.

Хвіст кішки австралійської міст : довгий , звужується до кінчика хвоста .

Шерсть кішки австралійської міст : короткошерста кішка , шерсть має невеликий підшерсток , блискуча

Види забарвлень кішки Австралійська Міст

У кішки австралійської міст тікірованний окрас. Шерсть , найближче до тіла має світлий тон , потім на ньому видно темний малюнок і верхній шар димчастого кольору. Малюнок буває мармуровий або плямистий .

Параметри , розмір , вага кішки Австралійської Міст

Австралійська міст мускулиста кішка середнього розміру , важить близько 5 кг.

Характер кішки Австралійська Міст

Кішки породи австралійський міст – миролюбні кішки з відмінним характером. Ці якості вони успадкували від бурманской і абіссінской кішок.

Австралійська міст дуже грайлива і пустотлива кішка. Але вона пустотлива не до такої міри , щоб трощити в запалі гри весь будинок.

Ці кішки прекрасно уживаються з іншими тваринами в будинку , а так само добре поводяться щодо дітей.

Як і всім кішкам , кішкам породи австралійська міст потрібна увага і любов господаря. Кішкам подобається , коли господар візьме її до себе на коліна , погладить і тоді австралійська міст із задоволенням буде йому мурчать у відповідь на знак подяки і радості.

Догляд за кішкою Австралійська Міст

Австралійська міст – достатньо не складна в догляді та утриманні кішка.

Будучи короткошерстною , вона не доставить Вам зайвих турбот з вовною під час сезонних линьок . Звичайно, як і будь-яку практично кішку з вовною , її треба час від часу вичісувати , і ще рідше мити.

Час від часу підстригайте Вашої кішці кігтики .

Якщо будете дотримуватися всіх рекомендації по догляду , то Вас вдома буде довгі роки радувати здорове і відмінно виглядає тварина з хорошим настроєм.

Здоров’я кішки Австралійська Міст

Кішки породи австралійська міст не мають особливих проблем зі здоров’ям , які притаманні саме цій породі . В цілому це досить здорові кішки з хорошим імунітетом.

Звичайно , здоров’я кішки залежить не тільки від генетики , а й від умов її утримання .

У випадку з Австралійської міст – то специфічного догляду не потрібно . Годуєте тварина , нехай завжди у нього стоїть свіжа вода і підтримуйте здоровий лад у житло , де живе кішка.

Австралійська міст в міру активна кішка , і додаткові прогулянки на вулиці їй не обов’язкові.

При правильному збалансованому годівлі Ваше тварина буде отримувати всі необхідні вітаміни і мінерали з їжі і проблем зі здоров’ям не виникне.

Походження кішки Австралійська Міст

У кішки цієї породи говорить назва – Австралійська міст , в даному випадку це безпосередньо пов’язано з країною походження – Австралією.

У 1975 г Праці Стрідом початку роботи з селекції цієї породи.

Довгі роки роботи не пройшли дарма , через 10 років від початку цієї діяльності кішок породи Австралійська міст зареєстрували фелінологічні асоціації Австралії і пізніше WCF .

Зауважимо , що Австралійська міст не була такою , як зараз є з самого початку. На початку робіт з селекції цієї нової породи ця кішка називалася Австралійська димчата , тому що на тілі кішки в забарвленні були присутні цятки . З плином часу і продовженням робіт над породою залучалися і кішки абіссінской породи і бурманской і сіамської і , так само безпородні кішки. Від цих кішок Австралійська міст отримала полосочки на шерсті і особливі риси характеру і статури , властиві цим породам , а так само міцне здоров’я.

Порода стала відомою , але все ж залишається досить мало поширеною. Розплідники породи , в основному , знаходяться в Австралії.

Країна походження кішки Австралійська Міст

Австралія , м. Сіднеї

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*