Бенгальська кішка (ВІДЕО)

У бенгальської кішки багато різних предків: абіссінки, американські короткошерсті, бірманські, єгипетські мау й азійські леопардові кішки.
Протягом 60-х років дослідник Джейн Міллс з Каліфорнії вивчала хвороби, пов’язані з кішками, наприклад лейкемію та інші ракові утворення. Під час роботи над цим дослідженням було виявлено, що дикі кішки, наприклад, леви і тигри мали імунітет до деяких з цих хвороб. Таким чином, дика азіатська леопардова кішка розлучалася, щоб учені з’ясували, як її імунна система справляється з цими хворобами.

Коли в 1963 році, пані Міллс схрестила жіночу особину азіатської леопардової кішки з чорним домашнім котом, що вийшов послід складався з одноколірних і плямистих кошенят. Одна з плямистих жіночих особин була знову схрещені з батьком, і в посліді були знову плямисті кошенята. Так з’явилася унікальна бенгальська кішка, у якої плями є єдиним визначенням породи.

Це велика довгонога кішка. Деякі кішки мають візерунок у вигляді безлічі дрібних цяток. В інших нерівномірно розподілені великі плями, і можуть бути лінії, що додають плямам вид розеток. Вовна має більш-менш виражений золотавий відтінок, вона коротка, густа і пухнаста.

71073367

Ця чудова кішка підходить для більшості людей, але вони повинні пам’ятати, що бенгальські коти – дуже енергійні та грайливі, а деколи бувають і агресивними.Вони люблять своїх господарів, але заводити таку кішку варто, тільки якщо ви впевнені, що зможете з нею порозумітися.
 
Кішки високоінтелектуальних, їх можна досить легко навчити базовим командам, вони можуть слідувати за лідером, і будуть приходити, коли їх кличе власник. Бенгальська кішка володіє тонкою інтуїцією і живим розумом.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*