Безпородні коти

До цієї «породі» кішок відносять всіх тих, хто не потрапляє в список порід.

Породистих кішок у світі налічується близько 10%, в деяких країнах їх менше 2%. Решта – це безпородні коти.

Ці кішки живуть в більшості квартир і будинків нашої країни, як правило, їх можна завести не витрачаючи грошей на купівлю, ці кішки прості в утриманні і мають поступливий характер і міцне здоров’я. Безпородні коти принесуть Вам не менше щастя, ніж породисті побратими, адже не всім і не завжди важливі родовід і походження, а головне, щоб удома був пухнастий улюбленець і зовсім неважливо, що зовсім недавно це був капловухе і худеньке кошенятко з вулиці.

Забарвлення безпородних кішок неможливо підрахувати, такого розмаїття немає ні в однієї з порід кішок. Також різноманітний зовнішній вигляд і характери. Як правило, кішки батьківщиною яких є північ більш кремезні і масивні, пухнасті, а кішки, у яких в роду були південні побратими більш витончені, шерсть у таких кішок тонкіша, а підшерстя менше.

Найчастіше зпбарвлення – це смугасті, різних кольорів, однотонні але з малюнком, з плямами, часто можна зустріти триколірних кішок. Найбільш поширена тигрове забарвлення, в смужку, це пов’язано з необхідністю маскування, а ось чисто білі безпородні коти зустрічаються дуже рідко. У деяких країнах природним чином вивелися кішки блакитного забарвлення. В абсолютній більшості безпородні коти короткошерсті і лише зрідка зустрічаються довгошерсті кішки, також рідко можна зустріти одноколірну кішку без жодних вкраплень інших кольорів.

Безпородні коти можуть мати риси породистих побратимів, це так звані метиси.

Найчастіше безпородних кішок набувають у знайомих, по оголошеннях або ж просто підбирають на вулиці. Це дуже благородно і вихожена Вами тварина завжди залишиться Вам самим відданим другом.

Говорячи про те, що безпородні коти більш здорові, ми маємо на увазі відсутність специфічних хвороб, характерних деяким породам кішок. Однак, безпородні коти також можуть захворіти, особливо якщо якусь частину життя кішка провела на вулиці. Життєстійкість, витривалість та кмітливість безпородних кішок пояснюється виживанням на вулицях, адже без кмітливості і кмітливості укупі з обережністю безпородні коти не змогли б виживати на вулиці. До речі, більшість породистих кішок не виживуть на вулиці, без догляду господаря.

Кішки можуть бути абсолютно різних характерів, але їм не властиві агресія, мстивість і злість, вони дуже рухливі і грайливі. Безпородні коти можуть бути більш обережні у вияві емоцій, особливо якщо її предки жили на вулиці.

Якщо для Вас дуже важлива участь у виставках, то також необов’язково заводити породисту кішку, в даний час проводяться виставки безпородних кішок, що не мають родоводу. Виставки проходять з метою показу краси і різноманітності безпородних кішок, ці виставки носять не просто показовий характер, а мають свої правила для виявлення переможця.

На цих виставках оцінюють зовнішній вигляд кішки, доглянутість. Найбільшою складністю є підготовка вовни безпородних кішки до виставки. Якщо для породистих кішок є шампуні, підходящі для тієї чи іншої породи, то шерсть безпородних кішки унікальна і не піддається стандартам, вибір шампуню проходить методом проб і помилок.

Жоден власник безпородної кішки не скаже Вам, що пошкодував про свій вибір.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*