Білі кішки

Білі кішки – це одні з найкрасивіших кішок! У цьому впевнені не тільки господарі білих кішок, але і були впевнені наші предки, в Єгипті шанували білих кішок. Вважалося, що вони допомагають людям, особливо часто ризикують або займаються важкою фізичною працею. Вони вважаються уособленням чистоти, як у фізичному сенсі, так і в духовному.

Білі кішки є еталоном чистого забарвлення і, природно, цінуються. За стандартами шерсть білих кішок не повинна мати інших кольорів, єдине, що допускається – це невеликі відмітини на голові, тому що вони з часом зникають.

Найкрасивіші кішки білих забарвлень мають блакитні очі, вважається, що такі кішки часто бувають глухими. Через свій недолік , бувають дуже боязкими, але як довели вчені, тільки 5% білих кішок з блакитними очима народжуються дійсно глухими, інші просто погано чують.

Серед білих кішок можна побачити і альбіносів, їх шерсть просто білосніжна через відсутність пігментації. Відрізнити білу кішку від кішки-альбіноса можна по червонуватим очам (такі очі характерні для альбіносів).

Породи білих кішок

Найкрасивішою породою білих кішок є турецька ангора. Це біла пухнаста кішка з довгою шерстю і дуже гарними очима. Очі турецької ангори можуть бути яскраво блакитними, мідними і помаранчевими. Серед цієї породи досить часто зустрічаються кішки з різнокольоровими очима.

Домінуючий білий колір в забарвленні шерсті характерний для багатьох порід. Східні орієнтальні кішки теж можуть білого кольору і мати блакитні очі. Кішки персидської породи бувають не чисто-білі, а з димчастим відтінком. Велика рідкість – це перські кішки білого забарвлення з блакитними очима, носик і подушечки лап у них рожевого кольору. Такі кішки дуже високо цінуються, тому що роздобути їх дуже важко.

Особливості догляду за кішками білого кольору

Всім зрозуміло, що білі кішки вимагають ретельного догляду для підтримки краси і доглянутості вовни. Брудні очі, вуха і лапи дуже помітні на білій шерсті. Якщо у Вас біла кішка, та ще й гуляє на вулиці, Вам доведеться купати її частіше.

Не протирайте оченята білої кішки чайним розчином, тому що він зробить шерсть кішки в некрасивий коричневий відтінок.

Через можливу глухоту білих кішок, слід дуже уважно стежити за ними. Навіть глуха кішка може відгукуватися на Ваш заклик,вона може відчувати вібрації повітря, Ваші емоції. Тому дуже багато власників білих кішок і не підозрюють, що у їх вихованця проблеми зі слухом.

З цієї причини ми не радимо випускати білу кішку на вулицю одну, тому що вона може просто не почути звук  машини і інших неприємностей на вулиці.

Але навіть, якщо Ваша кішка має поганий слух, вона може принести цілком здорове потомство.

Ні в якому разі не віддавайте кішку, якщо дізнаєтеся, що Вона глуха. Вони легко пристосовуються до цього і живуть практично повноцінним життям. Постарайтеся не робити різких рухів, здатних налякати їх і дивіться під ноги, тому що кішка може не почути Ваших кроків.

Цікавий факт, що розводити білих кішок справа непроста, тому що навіть від 2х білих кішок можуть народитися кошенята різного кольору. Генетично білі кішки маскують білим кольором якийсь інший окрас. Відмітини на голові про які ми говорили вище, можуть розповісти Вам який колір генетично присутній у кішки, такого ж забарвлення може бути і потомство.

Однак, білий колір домінуючий, тому при зведенні білого кота або кішки з кішками іншого кольору, ймовірність появи хоча б декількох котенят білого кольору дуже висока.

Передбачити  які забарвлення будуть у інших котенят можна тільки за допомогою повного вивчення родоводу батьків.

Біла кішка підійде цінителям справжньої краси!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*