Бурмілла (Відео)

Опис породи, стандарти породи Бурмілла

Голова Бурмілли має середній розмір і округлу форму, з досить широкою і короткою мордочкою, як анфас нагадує тупий трикутник, з круглими, об’ємними щоками. У самців зазвичай щоки більш обвислі, на відміну від представниць жіночої статі.

Вуха Бурмілла: мають закруглені кінчики і широку основу, з широким поставом. Прямостоячі, з невеликим нахилом вперед.

Очі Бурмілла: Великого розміру, широко посаджені очі, що мають орієнтальний розріз, у формі півмісяця, мають різні зелені відтінки (яскраво-зелені тони цінуються особливо). Для молодих Бурмілла і кошенят (до віку двох років) стандартними нормами припустимі очі жовтого відтінку, а для кішок, які мають кремовий, рудий і чрепаховий забарвлення – бурштинового.

Тіло Бурмілла: Плечі і стегна однакової ширини, при цьому плечі трохи нижче крупа.

Кінцівки Бурмілла: Кінцівки досить сильні, що мають хорошу мускулатуру і міцні кістки, лапи круглі або у формі еліпса, передні ноги трохи коротше задніх.

Хвіст Бурмілла: Хвіст має середню товщину, від основи до закругленого кінчика зменшується, може бути довгим або напівдовгому.

Шерсть Бурмілла: Шерсть у Бурмілла тонкої текстури, блискуча і недовга, трохи довше, ніж у бурманских кішок, що має залотой або срібний слабкий підшерсток. Якщо тіпінг чітко виражений, кінчики волосся можуть бути шоколадного, кремового, рудого, коричневого, лілового або блакитного забарвлення. У живота бурмілли забарвлення світліше, ніж на мордочці, хвості і спині.

Види забарвлень Бурмілла

Забарвлення кішки породи бурмілла визначає її різновиди – всього їх чотири: затушовані (коричневі і лілові), димчасті (чорні та шоколадні), суцільного забарвлення (чорні черепахові, кремові, чорні британські, бомбейські), тигрові (крапчато-чорні і крапчато-блакитні) .
Незвичайний для цієї породи сріблясте забарвлення бурмілли по всьому тілу – окрас бурмезскої кішки.

Основне забарвлення – завжди сріблясто-біле. Колір рівномірно розподіляється по тілу і поєднується з легким, але досить помітним контрастом темніших відмітин. На морді, кінцівках і хвості переважає срібло, чисто білий колір на горлі, грудях і животі. Спина і боки переливаються срібним тіппінгом.
Можливий сріблястий, шоколадний ліловий, червоний або кремовий тиккинга.

Параметри, розмір, вага Бурмілла

Ознаками цієї породи кішок вважаються: сильна й мускулиста статура, збалансований тулуб, широкі груди округлої форми і відмінно розвинена, шия досить коротка. Зазвичай вага бурмілли становить 4 – 7 кг

Характер Бурмілла

Мініатюрна бурмілла відрізняється своїм спокійним, тихим характером, не всяка кішка так просто як бурмілла ладнає з кішками та собаками інших порід, не має ворожої схильності, грати більше любить з предметами.

Вважається що характер бурмілли увібрав в себе всі найкращі риси двох порід: доброта, уважність, ніжність і ласка добра, любить бути в місці з господарем посидіти у нього на колінах, кішечка невредна, впевнена в собі, весела, активна.

Єдине, чого не може терпіти бурмілла – це самотність, це для неї, як смерть. Від перської вона отримала у спадок спокійний мирний характер, а від бурми мудрість і розум. Бурмілла дуже любить «розмовляти», тому з нею потрібно спілкуватися якомога частіше.

Догляд за Бурмілла

Догляд за кішкою породи бурмілла простий і, можна сказати, мінімальний.

Шерсть необхідно регулярно (раз на тиждень) розчісувати. Для догляду за кішкою рекомендують користуватися щіточками з натуральною щітиною для вичісування шерсті або спеціальними гребінцями для кішок.

Догляд за вухами та очима теж простий: він полягає в протиранні м’якою ганчіркою, змоченою в теплій воді.

Мити цих кішок рекомендується в міру необхідності.

Здоров’я Бурмілла

Бурмілла має відмінне здоров’я, живе вона досить довго. Кішки цієї породи наражені полікістозній хвороби нирок: у нирках утворюються кісти, і це часто призводить до ниркової недостатності.

Походження породи історія породи Бурмілла

Бурмілла короткошерста кішка, у якої цікава історія. Порода з’явилася абсолютно випадково.В 1981 баронеса Міранда фон Кірхберг, у якої жила кішка лілової бурманской породи і кіт перської шиншили, отримала від них спільне потомство. Нові кішки захопили господиню, і вона стала виводити з них нову породу, яку потім отримала назву бурмілла.

У 1984 році в Британії був створений клуб любителів Бурмілла. У 1989 році породу визнала GCCF, а в 1994 році – FIFe.

Країна походження Бурмілла

Великобританія

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*