Чи правда, що кішки лікують?

Кожен з нас багато чув про те, що кішки можуть лікувати хвороби людей, але чи так   насправді?

Будь-якій людині в наш час стресів і нескінченної роботи не вистачає тепла, затишку і спокою, саме домашні тварини є джерелами умиротворення для людини.

Але, як же кішки можуть лікувати?

Те, що кішки благотворно впливають на наше здоров’я – це доведений факт, адже муркотіння кішки, погладжування, тепло, яким вона зігріває нас знімає стрес і робить нас не такими самотніми, даруючи відчуття значущості.

Цей повсякденний вплив  кішки, а коли Ви захворієте, кішка намагається допомогти, при хворобах серця і шлунку, кішки лягають на ці місця, забираючи біль і зігріваючи.

Вважається, що чим крупніше кішка, тим сильніше у неї енергетика, а відповідно і потенціал до лікування. Саме підвищена чутливість до енергетики людини дозволяє кішці виявляти хворе місце і впливати на нього.

Кішки забирають негативну енергетику у людини, допомагаючи позбавиться від хвороб, таким чином, вони дбають про те, кого люблять. Цю енергетику кішки переробляють, але буває (і це офіційно зареєстровувався випадок), що кішки самі захворюють тією хворобою, від якої «лікували» господаря. Так було з людиною, безнадійно хворим на рак, кішка намагалася «лікувати» господаря і в підсумку сама захворіла на рак і померла, а господар видужав.

Найсильнішими породами по своїй енергетиці є сіамські кішки, Бірми і абіссінци.

Науково доведений і той факт, що тривалість життя власників кішок на 4-5 років більше, ніж у людей, які не мають домашніх вихованців.

Крім психотерапевтичного ефекту, кішки знижують артеріальний тиск, сприятливо впливають на роботу серця, знімають головні болі, болі в суглобах, лікують внутрішні запалення і впливають на швидке загоєння травм. Ефект лікування проявляється тоді, коли Ви гладите кішку або коли кішка треться або лежить на Вас.

Виникає питання, а чи все кішки можуть лікувати? Ми відповідаємо так, абсолютна будь-яка кішка, з якою у Вас встановлений дружній контакт, здатна надавати лікувальну дію. Єдиними умовами є вік кішки – вона повинна бути дорослою, кішка повинна бути доброзичлива і як можна більш товариська.

Відрізняються лікувальні властивості і залежно від породи, і від довжини шерсті.

Наприклад, кішки, що володіють довгою шерстю (такі породи як: перські кішки, ангорські кішки, бірманські і сибірські кішки), відмінні невропатологи, лікуючі депресії, безсоння і дратівливість.

Перські кішки відмінно лікують болі в суглобах і остеохондроз.

Ангорская кішка чудовий діагност і завжди точно визначає хворе місце.

Кішки з короткою шерстю або лисі кішки (сіамські кішки, орієнтальні кішки, сфінкси) відмінно справляються з такими хворобами як: хвороби печінки, нирок, гастрити і коліти.

Європейська короткошерста кішка позбавить Вас від гіпертонії і зроблять ризик інсульту та інфаркту мінімальним.

Сіамські кішки здатні якимось чином вбивати бактерії і мікроби в будинку, таким чином, у сім’ях, де живуть кішки цієї породи, рідше зустрічаються простудні захворювання, проте, кішки цієї породи будуть «лікувати» тільки улюбленого господаря.

Кішки, що мають «плюшеву» шубку (британські кішки, короткошерсті екзотичні кішки), добре допомагають при хворобах серця.

За спостереженнями фахівців, кішки краще лікують захворювання нервової системи та внутрішніх органів, ніж коти. А коти спеціалізуються на лікуванні остеохондрозу, радикуліту і артрозу, вони добре визначають хворе місце і намагаються притиснутися або лягти на нього. Можливо, лікування цих захворювань посилюється через ефект зігрівання, адже температура кішок на 2-3 градуси вище нашої.

В області психіатрії кішки також домоглися значних успіхів. Пацієнтів з порушенням психіки, присутність кішки ніколи не дратує, тому проста і ненав’язлива ласка кішки допомагає при стресах, депресіях, неврозах і маніях.

Вчені визначили, що муркотіння – це звукові коливання з частотою 20-50 Герц, стимулюючі процеси загоєння, зміцнення кісток, тому   кішка  яка муркоче- це профілактика остеопорозу у літніх людей. Муркотіння кішки підвищує імунітет людини.

Хворих з паралічами і порушеннями чутливості кінцівок, кішки лікують по – своєму. Кішка треться об нерухомі кінцівки, муркоче і вилизує їх, таким чином, кішка робить своєрідний і дуже ефективний масаж.

Кішки допомагають алкоголікам і наркоманам легше переносити ломки, а дітям допомагає при примхах і істериках, позбавляючи однієї дитини в сім’ї від підвищеного зосередження на самому собі.

За статистикою, людина спілкується з кішкою частіше, ніж з домочадцями і приділяє їй 30-120 хвилин своєї уваги на день. Це є доказом того, що з кішкою людині простіше і комфортніше, особливо, якщо людина творча і емоційна.

Вважається, що кішка сама повинна прийти Вам на допомогу, змушувати кішку «лікувати» абсолютно марно.

Однак, не варто думати, що кішка повністю замінює лікування сучасними препаратами, кішка в даному випадку надає профілактичний і супутній лікуванню ефект.

Любіть свою кішку, і вона допоможе Вам запобігти багатьом захворюванням!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*