Чому кішка переносить кошенят?

Не можна дорікнути кішку в недбалому ставленні до кошенят. Це дуже турботливі й уважні мами. Як і належить люблячим муркаючим матусям, вони годують кошенят, миють їх і зігрівають своїм теплом. А щоб захистити своїх пухнастих грудочок від можливих неприємностей, кішки знаходять для них затишне містечко і перетягують туди.

 

Багато власників заздалегідь готують для кішки і майбутніх кошенят затишний будиночок або коробку. Однак не завжди кішка оцінює дбайливість господаря і намагається знайти більш зручне, на її думку, місце для своїх кошенят. Часом кішка виглядає стурбованою і перетягує кошенят протягом дня кілька разів, поки не знайде містечко, що повністю відповідає її вимогам. Що ж може змусити кішку перетягнути кошенят на інше місце?

 

На це може бути декілька причин. Приміром, в приміщенні дуже жарко або холодно; дуже світло; повз хтось постійно ходить або кішка відчуває якусь небезпеку. Щоб кішка з кошенятами не відчувала дискомфорту, необхідно заздалегідь підготувати для неї затишне містечко, враховуючи деякі моменти: в «яслах» для кошенят повинно бути темно; будиночок або коробка не повинні бути великих розмірів; поставити будиночок краще де-небудь в кутку, щоб якомога рідше проходити повз нього; намагайтеся заглядати в будиночок не надто часто.

 

Не варто спричиняти кішці зайвого занепокоєння. При дотриманні цих нехитрих правил, Ваша кішка спокійно зможе займатися своїми дітками, які не переживаючи за їх безпеку. Якщо ж кішку щось турбує, спробуйте розібратися в цій проблемі і знайти для неї ідеальне місце.

 

Фото з сайту:http://vashipitomcy.ru/

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*