Інтелект кішки

Замислившись про придбання кішки , майбутні їхні власники мимоволі задаються питанням , яка кішка найрозумніша ? Така статистика , звичайно, є , наприклад , що представники сіамської і тайської породи найбільш розумні кішки.
 
Але , всім відомо , що інтелектом володіють не тільки люди , він притаманний і деяким тваринам , інтелект кішки , навіть безпородної , також не викликає сумнівів. Якщо у вас є кішка , то Ви, напевно , не раз помічали , що в різних ситуаціях вона веде себе по-різному . Наприклад , розумна кішка не буде їсти , що попало , вона добре розбирається в запахах , смаках , сприйнятлива до звуків .
 
Якби у кішок не було інтелекту , то вони б не змогли навіть відгукуватися на своє ім’я , ходити в туалет в один і той же місце , добре знати час годувань , і багато іншого , що характерно для кішок. Напевно , ваша кішка реагує на незнайомі предмети, що лежать перед нею (наприклад , може підкрастися і помацати лапою , може навіть спробувати , погризти ) . Також розум кішки дозволяє їх дресирувати , якщо цього заняття приділяти , звичайно, час , то вона зможе стояти на задніх лапах або виконувати які-небудь інші дії .
 
Розумні породи кішок
 
Кішки є надзвичайно кмітливими істотами. Вчені , які вивчають поведінку тварин , встановили , що інтелект кота дає їм можливість проводити причинно -наслідкові зв’язки , абстрактно мислити , і навіть вирішувати складні завдання , вважати , і іноді обманювати людини. Тому при виборі вихованця Ви можете дізнатися про найрозумнішою породу кішок , але це не має стати вирішальним фактором у цьому питанні.
 
Наприклад , в деяких сім’ях (де кішкам суворо заборонено спати в ліжку господаря) , можна спостерігати такі ситуації , коли господарі йдуть на роботу , кішка , не втрачаючи часу , стрибає в хазяйське ліжко , переважно на подушку. А коли ті повертаються з роботи , то вихованець , як ні в чому не бувало , лащиться біля їхніх ніг . Можна навести безліч різних випадків з кішками , все це ще раз доводить про те , що кішки володіють інтелектом.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*