Кішки – рекордсмени

Факти про домашніх кішок

У світі знайдений найгучніший кіт. Він зовсім недавно став популярним , і це не дивно : бурчання такого кота здатне заглушити навіть звук двигуна «Боїнга – 737 » , адже він видає звуки в 92 децибели (аналогічної « гучністю » володіє йде на посадку літак ) ! На тварина скаржаться його власники – сімейство Адамс. Однофамільці знаменитої кіно- сімейки стверджують , що їх 12 – річний кіт – британець бурчить так голосно , що вони не чують телевізор і не можуть розмовляти по телефону. Вчені провели дослідження і з’ясували : ці « звинувачення» обгрунтовані, адже муркотіння Смокі майже в 4 рази голосніше аналогічних звуків, що видаються іншими кішками.

Факти про домашніх кішок

Навіщо кішкам вуса? На це питання вчені відповідають просто: вібриси потрібні для дотику , а зовсім не для краси. Як правило , довжина вусів становить не більше 7 см , проте один кіт відзначився супер- довгими вибриссами . Кішка породи мейн- кун на ім’я Міссі , яка проживає у Фінляндії , пізнає світ за допомогою 19 – сантиметрових вусів.

Факти про домашніх кішок

« Матір’ю- героїнею » в сімействі котячих можна вважати кішку на ім’я Антігона ( бірмансакая або сіамська порода) . Тварина проживало в США , і в 1970 році « матуся» змогла народити 19 кошенят за один раз. А ось американська кішка Дасті може славитися максимальною кількістю кошенят , яких вона народила за все своє життя : ця « мати- героїня» обзавелася 420 нащадками .

Факти про домашніх кішок

Самим пазуристим котом , безперечно, є Джейк з Канади ! У цього звіра на кожній лапі зростає відразу по сім кігтів ( тобто всього 28 !) . У звичайних кішок кігтів всього 18 – по 5 на кожній передній лапі і по 4 – на задніх .

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*