Коти і діти

Кішки і діти в одній квартирі – це добре чи погано?

Ми з упевненістю можемо заявити, що тварини, в тому числі кішки не тільки можуть жити разом, але й повинні для гармонійного розвитку особистості дитини.

Як часто майбутніх мам турбують сумніви про те, як складуться взаємини кішки і дитини. Ми розповімо Вам як уникнути можливих проблем.

В першу чергу майбутня мама повинна піклуватися про своє здоров’я, тому кішку обов’язково потрібно прищепити, виженіть глисти і перевірте на наявність хвороб, небезпечних для вагітних, наприклад, токсоплазмоз. Бажано, щоб під час вагітності котячі лотки прибирали інші члени сім’ї.

До появи малюка Вам потрібно подбати про те, щоб кішка не почала ревнувати Вас до дитини. Ревнощі можуть виникнути через те, що з появою малюка у Вас не буде стільки часу, щоб приділяти увагу кішці в колишньому обсязі. Тому під час вагітності привчіть кішку, щоб вона не приставала до Вас, коли Ви чимось зайняті, дайте їй зрозуміти, що Ви самі підійдете до неї і приголубити, нехай ініціатива спілкування виходить від Вас, а не від кішки. Робити це потрібно обережно, тому що кішки дуже ранимі.

Напевно, Ви вже прикупили або плануйте покупку дитячого ліжечка, коляски, а також облаштовуєте дитячу кімнату. Вам потрібно добитися від кішки повного розуміння, що встрибувати в коляску, ліжечко малюка можна, ніколи не дозволяйте їй там спати або грати, тому що потім Ви не відучите її від цієї звички, кішка почне ревнувати і зв’яже Ваш гнів з малюком. Закривайте дитячу, нехай кішка може входити туди тільки з Вами.

Привчіть кішку харчуватися 2 рази на день, в решту часу прибирайте миски з їжею, щоб в майбутньому Ваша дитина не могла спробувати котячий корм на зубок.

Коли з’явиться малюк, дайте кішці його спокійно обнюхати, не лякайте і не квапте її. Кішка швидко зрозуміє, що з малюком потрібно спілкуватися аккуранто. Ніколи не залишайте дитину і кішку наодинці, яка б спокійна кішка не була! Ваша дитина швидше за все зверне увагу на вихованця місяця в 3-4. Не дозволяйте йому вилізати на кішку і робити їй боляче.

Один раз навчивши дитину правильно спілкуватися з тваринами Ви позбавите і себе і дитину і кішку багатьох проблем.

Кішки, як і багато тварин не люблять звички дітей кричати, активно розмахувати руками, грубо тискати або хапати їх. Це слід пояснити дитині. Наприклад, скажіть йому, що бігати за кішкою і хапати її не варто, потрібно присісти і покликати кішку і вона сама прийде, потім акуратно погладити її. Поясніть, що кішка муркоче, коли їй добре. Можна навіть влаштувати гру-змагання – у кого кішка швидше замуркоче. Якщо кішка тікає і ховається не чіпайте її щоб уникнути травм для дитини. Якщо кішка подряпала малюка (не сильно) не варто виливати гнів на кішку, з’ясуйте причини і поясніть дитині, що кішка так захищається і їй не сподобалося, як з нею повівся малюк. Навчіть дитину грати з кішкою, запевняємо, таких позитивних емоцій для Вас, малюка і кішки важко буде знайти. Тоді дитина і кішка стануть кращими друзями. А за даними психологів легше переживають перехідний вік діти, які мають відданого друга. Не позбавляйте своєї дитини цієї переваги.

Також за статистикою, дорослі люди, які все дитинство росли з тваринами більш комунікабельні, лояльні до оточуючих, добрі і як правило, виростаючи заводять собі домашню тварину, тому що не уявляють життя без тварин.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*