Котики і діти

Вас цікавить питання, якщо у Вас в квартирі є діти, то, як змінитися ситуація, якщо в будинку з’явиться кішка? Або якщо у Вас є кішка, а в будинку планується поява дитини. Багато батьків вважають, що маленька дитина і кішка не можуть жити в одному будинку. Однак нерідко навіть ініціаторами придбання тварин додому є діти.

Якщо у Вас маленькі діти, які вже вміють ходити, то в принципі Вам не варто боятися, головне, пояснити малюкові, що кошеня – це не іграшка, показати йому, як правильно поводитися з кішкою, навчити його розуміти вихованця. Адже, якщо дитина буде смикати кішку за хвіст або знущатися над нею, то у кішки відповідно виробиться захисний рефлекс, вона може і подряпати вашого малюка.

Тому в перший час, краще буде, якщо маленька дитина і кошеня не будуть залишатися одні, слід наглядати за тим, як поводиться дитина з кішкою. Вам необхідно пояснити дитині, що кішка це жива істота, якому може бути боляче, до нього потрібно ставитися з повагою, не можна голосно кричати і бігати за нею, треба намагатися уникати різких рухів.

Найчастіше дитина і кішка добре ладнають. Кішки стають хорошими друзями дітей. За допомогою кішки у дитини виробляється терпіння, відповідальність, м’якість, спостережливість, увага, повага до тварини.

Якщо дитині 5-6 років, то можна доручити наливати воду для пиття кішки, міняти підстилку, навчити розчісувати кішку. Але ні в якому разі не можна звалювати весь догляд за вихованцем на дитину, навіть якщо кошеня був придбаний на його прохання. Звичайно, кішка в квартирі це велика радість для Вашої дитини, а під грамотним керівництвом батьків, малюк навчиться м’якому поводженню з тваринами, навчиться захищати їх, як більш слабких істот. Проте кіт і маленька дитина, це дві істоти в будинку, які будуть вимагати від Вас постійної уваги, і занадто велика наполегливість батьків може налаштувати дітей негативно по відношенню до кішки.

Якщо у Вас планується поява дитини, не варто думати, що кішка стане небезпечною для нього, і Вам доведеться відмовитися від улюбленого вихованця. Просто необхідно прийняти деякі запобіжні заходи. Перше потрібно обов’язково, приділити увагу гігієні і здоров’ю кішки.

Багато людей лякають вагітних жінок інфекцією токсоплазмозу. Але якщо все правильнго зробити, то нема чого Вам буде й боятися. Обов’язково слід подбати, про щеплення, щоб кішка була повністю здорова, її повинен оглянути ветеринар. Якщо кішка ще не каструвана, то краще зробити цю операцію, тому що від кастрованої кішки менше ймовірність заразитися хворобами.

Краще, щоб кішка в перший час не відвідувала дитячу кімнату, щоб вона не стрибала на дитяче ліжечко, або коляску. Намагайтеся приділяти кішці увагу, коли у Вас з’явиться малюк, інакше кішка може відчути себе відкинутої і навіть почне ревнувати.

Доглядайте, щоб в перший час малюк і кішка не залишалися наодинці. Коли дитина підросте, тоді йому поясніть, як правильно поводитися з кішкою. Ніколи не забувайте, Ваша кішка такий же член сім’ї, і з ним треба звертатися по-людськи! Якщо ви навчите дітей поважати домашніх вихованців, то надалі вони будуть ставитися до всіх живих істот з повагою, і наш світ, стане добрим і гуманним!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*