Куклачов Юрій. Погляд великого любителя котиків (ВІДЕО)

Юрій Куклачов і кішки «Кішки завжди дивують. З ними кожен раз відкриваю для себе щось нове. Кішка – це справжній друг. Її неможливо обдурити, вона бачить людину набагато глибше, ніж ми можемо уявити. Кішки абсолютно безпомилково визначають, яка від людини виходить енергія – зла або добра. Я впевнений, що це загадкові істоти, вони володіють незрозумілими здібностями, які людина до кінця ще не вивчила. З ними можна спробувати ладити. І тоді виявляється, що вони і розумні, і прихилисті,. » «… Батіг не використовую ніколи, адже кішки дуже образливі.

 

Марно їх бити і тикати носом – вони лише вуха притиснуть або втечуть. А потім обов’язково зроблять зло кривднику. Розумієте, кішки не вміють прикидатися, вони завжди чесно висловлюють свої емоції. Говорити, що я кішок дресирую – невірно. До котиків я придивляюся, намагаюся зрозуміти, що їм подобається робити, і закріпляти це за допомогою певних прийомів. Ви ж бачили, як вони працюють у виставі, стрибають, лазять, катають коляску і навіть підіграють клоунам на сцені. » «Головне в спілкуванні з чотириногими вихованцями – це добрі наміри». «Bесь секрет дресирування кішок полягає в любові до них. Тварини це відчувають.

 

Я люблю і собак і кішок і коней. Була б можливість – слона будинку тримав ». Підготовлено http://www.33cats.ru за інформацією з офіційного сайту Театру Котів kuklachev.ru і відкритих джерел. «Духовний світ, світ уявний, світ відчуттів, почуттів і емоцій, так само як фізичний, вимагає їжі і вправи. Коли я написав серію книг «Школа Доброти» і почав їх читати дітям, то зрозумів, що одних оповідань про тварин мало, щоб дитина стала розуміти світ почуттів і навчився ним користуватися. Тоді я звернувся до робіт академіків А.Д. Павлова, В.М. Бехтерева, П.К. Анохіна. До педагогічній практиці К.С. Станіславського і В.І. Немировича-Данченка. До досвіду таких майстрів, як Михайло Чехов, В. Мейєрхольд, Є. Вахтангов. Cто років існував цирк, і ніхто до мене з кішками серйозно не займався. А все виявилося дуже просто. Гра допомагала мені розкрити здібності тварини, а я всіма можливими способами заохочував ці здібності. Так ми здивували весь світ. Гра – дуже важливий інструмент, який допомагає не тільки тварині, але і дитині стверджувати для себе основні життєві позиції.

 

B чому перевага моєї системи? У тому, що, програючи роль сильного, вольового, доброго, благородного, милосердного, лагідної людини, у дитини буде формуватися відповідне світосприйняття, яке допоможе їй в стресовій ситуації уникнути душевної кризи. А найголовніше, граючи, ми можемо зачіпати найсерйозніші теми, і діти будуть розуміти нас. Тому що гра в своєму розпорядженні дитини бути щирим і відвертим. Завдяки цьому, ми отримуємо можливість, допомогти дитині безболісно звільнитися від тієї чи іншої негативної риси в його характері. Наші невигадливі ігри приведуть до того, що дитина почне самостійно думати і дбати про своє життя.

 

Головне наше завдання – створити оптимальні умови для розвитку особистості. Для проведення таких уроків я написав серію книг «Школа Доброти». У них діти прочитають захоплюючі історії про кішок, собак, слона, мавпу. У своїх книгах я захоплювався дітей в таємничий світ природи, де тварини і люди розуміють і відчувають один одного. Все моє життя і робота проходили в контакті з кішками і собаками. Наш виступ – це можливість побачити, що силою добра і любові можна досягти вражаючих успіхів. Мої вихованці виховували в мені волю, гартували дух, розвивали спостережливість.

 

Після кожного уроку в книзі пропонуються питання. Вони допоможуть вивести дитину на відверту розмову, щоб направити їхні думки на пошук свого призначення. З книг діти дізнаються про те, як народжується в серці людини агресія і які є способи боротьби з нею. Про те, як корисно вчасно стримати свої почуття і бажання. Зрозуміють, що завжди доречно спочатку думати, перш ніж затверджувати. Діти повинні знати, що світобудова не казка, а жива розумна істина. І якщо людина не дотримується правил, то потрапляє в аварію. Замість заздрості вони навчаться радіти успіху ближнього. Через спілкування з тваринами у дітей будуть формуватися здатність співчувати і розуміти стан оточуючих. Спостерігаючи за поведінкою тварин, хлопці збільшать свій багаж позитивних емоцій – радості і доброзичливості. Mи навчимо дітей слухати тишу. Бачити спиною. Будемо розвивати у них кмітливість. Познайомимо з найдосконалішим комп’ютером в світі -разумом. З часом вони зрозуміють: Доброта – це енергія. Той, хто дарує її іншим, не втрачає, а набуває, те як доброта, підкоряючись вищому закону моральності, стає інструментом до дії. Той, хто несе ДОБРО, перетворює світ. На «Урок Доброти» принцип «Не знаєш – навчимо, не хочеш – примусимо» не дасть позитивних результатів.

 

Тут не можна нікого примушувати. Не знадобиться і ставити оцінок. Їх поставить саме життя. Змусити дитину стати добрим неможливо. І ніхто не дасть вам точного рецепта Доброти. Життя – це не пекарня, де, точно слідуючи технології, можна спекти відмінні пиріжки. Доброта в дитині закладена вже від народження. Нам треба тільки вчасно розкрити ворота, щоб випустити її на волю. Не можна НАВЧИТИ бути добрим. Але можна НАВЧИТИСЯ стати добрим. Наші ігри допоможуть запалити в дитині бажання робити добро і отримувати від цього радість. Треба домогтися того, щоб дитина не тільки це ЗРОЗУМІЛА, але і обов’язково ВІДЧУЛА. Kоли він відчує, тоді почне діяти. У дитини, яка з дитинства бачить, як його батьки сваряться, комусь заздрять, когось засуджують, будуть проблеми з почуттям доброти. Але ви не відвертайтеся від нього. У кожному живе геній. Розкрийте його обдарування! Допоможіть йому пізнати вищий закон моральності! І в житті з’явиться ще одна добра душа.

 

Якщо ми зуміємо зацікавити дітей, у них з’явиться бажання особисто у всьому розібратися. І вони почнуть розуміти, що, якщо їх скривдили, не треба давати серцю озлоблятися до такої міри, щоб мстити. Кожному життю дається право вибору. Роль вчителя подібна ролі сіяча. Щоб виростити хороший урожай, сіяч повинен враховувати природні умови, час року, грунт і т.д. Щоб отримати хороші результати, вчитель, враховує особливості дитячої психології, повинен в простій і цікавій формі бесіди, ігри розвивати в дітях тонкий інструмент, за допомогою якого вони зможуть опанувати духовними багатствами. Я тридцять з гаком років працюю з такими полохливими і незалежними тваринами, як кішки і хочу сказати, що мій досвід не змушувати тварину, а вміння підглядати, відчути те, що їм подобатися. Так само вийшло і з моїми дітьми, у яких я побачив і заохотив їх здатності з самого дитинства і тепер це майстри своєї справи. У цьому житті занадто багато спокус, і що б життя, не потрапила під впливом зла, дитину треба поступово готувати до виходу у відкритий світ, що б він мав силу волі, був уважним, зосередженим, витриманим, ввічливим і міг сам розібратися, що таке добре і що таке погано. Уроки доброти дадуть дитині корисні поради, направлять тією дорогою, де він буде прагнути творити добро, і намагатися зберегти головне якість людини – людяність.

 

Вчора зупинити беззаконня, насильство і наркоманію за допомогою правоохоронних органів не можливо. Зло треба підривати зсередини, і в цьому може допомогти тільки величезна армія вчителів. Та, повірте, у сформованій ситуації тільки вчителі можуть врятувати Росію. Вони здатні виховати нове покоління чесних і добрих людей. Вчителі, позбавлені фінансових можливостей, але у них є віра, це величезна сила. Не сумнівайтеся, не давайте розгубленості проникати у свідомість. Головне не здаватися, чесно, терпляче працювати, і серця наших дітей самі потягнуться в світ добра і справедливості. »

 

Юрій Куклачов.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*