Лапомийка для собак і кішок

Лапомийка для собак і кішок. Чого тільки не придумає цивілізація для догляду за домашніми вихованцями! Виявляється, є таке пристосування – лапомийка. Лапомийку для собак і котиків, можна купити в інтернет магазинах для тварин.

Застосовується для миття лап кішкам і собакам

Виглядає це чудо, як чаша з ручкою. Всередині є ємність для води з миючим засобом і йоржики – змивати бруд з лапок. Зверху “чаша” прикрита гумовими шторками – щоб не вихлюпувався вміст.

Процес миття дуже простий.

Ви забудете про ганчірки і відра, відмивання брудних слідів  і найголовніше лапомийка видаляє навіть пісок який потрапив між подушечок і вглиб вовни.

Лапомийка легка в дії, з нею впорається навіть дитина, досить набрати води, можна додати трохи рідкого миючого засобу і плавними рухами кілька разів занурити лапу собаки чи кішки. Розташовані усередині щетинки ретельно вимиють лапу, а латексне отвір не дасть воді виплеснутися назовні і відіжме основну частину води з лапи тварини. Протріть лапу рушником з мікрофіби(добре вбирає залишки води) і готово! Лапи чисті й сухі.

Відкрийте верхню кришку лапомийкі і злийте воду, ви здивуєтеся наскільки брудна стала вода, навіть у суху і чисту погоду. Сполосніть лапомойку під струменем води (як звичайну кружку) і все, лапомойка вже чиста. Весь процес займає не більше п’яти хвилин, ви оціните якість виготовлення, конструкцію, простоту і зручність лапомийки, ламатися тут немає чому.

Лапомийкі випускаються трьох стандартних розмірів -для дрібних собачок і кішок, для середніх собак і для собак великих порід

При покупці конструкції бажано правильно підібрати її розмір, інакше гумова шторка може швидко порватися – якщо ви купили маленьку лапомийку, або ж лапки будуть погано відмиватися в занадто великому пристрої. Ви запитаєте – чи не простіше мити лапки раніше в тазу (ванні, раковині)? І дешевше, між іншим. На мою особисту думку лапомийка може бути зручна у двох випадках – якщо у Вас дуже великий собака, якої не донесеш на руках – щоб не залишала сліди, поки йде у ванну кімнату. А ще лапомийка буде незамінним супутником Вам і Вашій собаці в далеких поїздках на автомобілі або поїзді – коли на вулиці бруд і болото, а вихованця неодмінно треба вивести на вулицю “у справах”. У цьому випадку Ви легко і швидко, повернувшись назад, відмиєте лапи і салон машини буде врятований від бруду. Бажаємо Вам успішного догляду за Вашим улюбленцем!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*