Норвезька лісова кішка (ВІДЕО)

Батьківщиною породи є країни Північної Європи. Порода утворилася від місцевих беспродних кішок.
 
Зовнішній вигляд норвезької лісової кішки найбільше нагадує європейську короткошерсту і мейн-кунів, розміри кішки від середніх до великих. Кішки цієї породи відрізняються дуже спокійним характером, дуже витривалі і невибагливі в утриманні. Але, незважаючи на спокійний характер, кішки дуже рухливі.
 
 
Норвезькі кішки дуже цінують свободу, мисливський інстинкт у них на висоті, але вони дуже легко пристосовані і до життя в квартирі. Слід зазначити, що полювання для них – це не спосіб добування їжі, тому навіть живучи в квартирі і ніколи не відчуваючи нестачі в їжі, норвежці не втрачають мисливський інстинкт. Кішки дуже доброзичливі і прихилисті до людей.
 
Навіть Ваших гостей норвежець буде зустрічати майже як Вас-господаря, обов’язково пройде в коридор і проводить гостя, а потім без стидливості зможе встрибнути йому на коліна. Ці кішки дуже люблять суспільство людей, тому, якщо Ви любите самотність, норвежець здасться Вам трохи нав’язливим.
 
Кішки цієї породи дуже добре уживаються з іншими тваринами, а також добре ладнають з дітьми.
 
Не відмовиться норвежець і від ігор з Вами, особливо, якщо в цій грі будете приймати участь Ви або члени сім’ї.
 
Практично єдина з порід домашніх кішок ця кішка вміє злізати з дерева вниз головою, при цьому кішка злізає по дереву спіраллю, практично як білка. Цьому сприяє будова тіла і волохатий хвіст норвезької кішки.
 
Кішка досить велика, але граціозна, притаманна цій породі звичка проявляти невдоволення, якщо кішка вважає, що Ви занадто довго були відсутні, але невдоволення тут же змінюється муркотінням, загляданням в очі, тертям об Ваші ноги та іншими котячими ніжностями.
 
Як і абсолютна більшість великих порід кішок, норвежці досягають зрілості лише до 2-3 років.
 
Шерсть кішок дуже довга, з багатим підшерстям, прилегла до тіла. Характерні для цієї породи брилькі – пухнасті очоси вовни на щоках і шиї кішки, а на задніх ногах норвезьких кішок утворюються “штани” з пухнастої шерсті. Найкрасивіший і пишне вбрання норвежців, природно, взимку, до літа очоси практично зникають.
 
Забарвлення може бути будь-яке. Тулуб норвежців дуже масивний, через багато  шерсті кішки виглядають ще більшим, ніж є насправді. А задні лапи, які довші за передні, широкі і великі, теж надають ваги зовнішнішньому вигляду кішки. Голова трикутна, ніс широкий і довгий.
 
Вуха цієї породи кішок подовжені і гострі на кінчиках, прикрашені китицями, як у рисі. Очі красиві, округлі, за кольором відповідають кольору шерсті.
 
Шия довга, але міцна, груди, плечі і спина добре розвинені.
 
Хвіст норвезької кішки волохатий і дуже характерний, з довгою шерстю, що звисає і прикриває лапи кішки.
 
Через свій зовнішній вигляд, будову тіла і вовни норвежці здаються дуже важкими, але насправді коти важать 7-8 кг, а кішки і того менше.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*