Російська блакитна кішка (ВІДЕО)

Батьківщиною цієї породи кішок є Росія.

Російські блакитні кішки дуже елегантно виглядають, у них чарівні зелені очі. Всі разом – структура вовни, вага, легкий кістяк, витончені лапи, вушка і хвіст – робить кішку дуже легкою, пурхають, як метелики.

Характер і темперамент цієї породи кішок також приємний, вони дружелюбні і некапризні. Спілкування з іншими кішками в будинку приносить тільки задоволення для російської блакитної кішки, та й проти Вашої довгої відсутності на роботі кішка не буде заперечувати, а займе себе іграми сама.

Дуже легко кішки цієї породи пристосовуються до життя в будинку, здається, що кішка цієї породи готова дружити з усіма, з дітьми і домочадцями, з собаками і хом’яками. Ця кішка по праву може носити горде звання компаноьона.

Кішки цієї породи дуже ласкаві, вони можуть годинами лежати у Вас на колінах, муркають і мружаться від задоволення. А якщо враховувати, що шерсть цієї кішки дуже приємна на дотик, це спілкування буде приносити задоволення і Вам і кішці.

Російські блакитні кішки володіють спокійною вдачею, дуже поступливі та слухняні, порівняно легко піддаються дресируванню. Але іноді проявляє волелюбність і впертість. Дуже обережна з незнайомими людьми і гостям, сором’язлива і неохоче йде на контакт з ними, тому не потрібно насильно її утримувати або намагатися приголубити – цим Ви нанесете їй травму і перелякаєте її, кішка повинна звикнути до незнайомця. Російські блакитні кішки дуже цінують домашній затишок і ніколи не бажають свободи від дому.

Російська блакитна кішка – це кішка одного господаря, саме об його ноги вона треться, іноді піднімаючись на задні лапки і для того, що обійняти передніми лапками ногу господаря, тихо мурчить і віддано заглядає у очі.

Вражаюче розвинений у кішок цієї породи мисливський інстинкт, вона може годинами мучити здобич або ганятися за мухою, здійснюючи дивовижні трюки.

Кішки середніх розмірів, дуже граціозні.

Візитною карткою породи є шерсть, вона коротка, густа, шовковиста і ніжна, дуже схожа на плюш. Поєднання незвичайної краси сріблясто-блакитної плюшевої шерсті з виразними смарагдовими очима робить цю кішку чарівною.

Забарвлення російської блакитної кішки чисто-блакитна, рівномірно забарвлена, без будь-яких відтінків. Ніс і нижня частина лап допускаються сіро-блакитного відтінку.

Голова схожа на клин, череп плоский, а вилиці вузькі. Мордочка коротка і пряма. Вуха досить великі і трохи прозорі, з гострими кінчиками.

Очі дуже красиві, великі, дуже красивого яскраво-зеленого кольору, блискучі і живі.

Шия довга, що робить кішку витонченої, але виглядає коротше, ніж насправді через плюшевої набитою шерстки. Груди і спина добре розвинені, не великовагові, але м’язисті. Лапи тендітні, високі, подушечки лап невеликі овальні. Задні лапи трохи довше і потужніше передніх.

Хвіст невеликий, потовщений біля основи і загострений на кінчику.

Кішки цієї породи важать дуже мало, від 2,5 до 3, рідко 4 кг.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*