Руді кішки

Руді кішки з найдавніших часів вважалися опорою для всіх хворих і страждаючих людей. Кішки цього забарвлення завжди вважалися захисниками і навіть цілителями. Вважалося, що, якщо руда кішка починає спілкуватися з хворою людиною, то він швидше одужає.

Кішок з таким яскравим сонячним забарвленням називають золотими, тому що, впускаючи в хату таку кішку, Ви впускаєте і радість і веселощі в свій будинок.

Рижих котів люблять тримати в будинку рудоволосі люди, для них кішка з таким забарвлення символізує яскраву натуру і веселу вдачу.

Руді кішки можуть створити тільки ілюзію змін, тому вони вважаються жартівниками і ошуканцями.

Особливості характеру рудих кішок

Фелинологи називають рудий окрас червоним або кремовим і впевнені, що ці кішки найхитріші з усіх котячих. Руді кішки відрізняються зухвалим характером і чим  вона рижіша, тим складніший характер кішки. Руді кішки можуть помститися Вам, особливо, якщо вважатимуть, що Ви мало приділяєте їй уваги і не реагуєте на її капризи.

Якщо ж Ви поставитеся з розумінням до примх рудої кішки, то Ви отримаєте практично ідеального вихованця. Руда кішка, відчуваючи, що її люблять, буде горнутися, проситися на руки, крім цього буде грайливою, особливо в дитячому віці.

Найкрасивішими з усіх рудих кішок є кішки з зеленими очима, таких кішок шанували ще вдавнину.

Руда кішка з зеленими очима – це знак обраності, якщо Ви доторкнетеся до неї, то вона зарядить Вас своєю яскравістю.

Розводчики рудих кішок стверджують, що такі кішки не набриднуть власнику ніколи.

Породи рудих кішок

Руді кішки зустрічаються в багатьох породах, але  їх найбільше серед безпородних кішок.

Самою незвичайною є руда сіамська кішка, цю породу вважають агресивною, але якщо у сіамської кішки шерстка руда або кремового забарвлення, то вона буде мати більш м’який  характер, ніж її побратими класичного забарвлення.

Рудими можуть бути перські кішки, в тому числі й екзоти, британські – дуже рідко і інші породи, найчастіше довгошерсті кішкі.

Великою популярністю користуються кішки біло-рудого кольору або триколірні біло-рудо-чорні. Зустрічаються і кішки з таббірованним малюнком на шерстці – це руді кішки з плямами і смужками, які роблять її схожою на тигра.

Особливістю рудого забарвлення кішок є його неоднорідність, звичайно спина рудих кішок темніша живота і основного забарвлення. Серед розводчиків кішок є табу – схрещувати рудих і кремових кішок не рекомендується, тому що можна зіпсувати забарвлення кошенят.

З деякою часткою ймовірності можна спрогнозувати, якого кольору «вийдуть» кошенята при схрещуванні рудої кішки.

Якщо і кіт і кішка руді (червоні), то всі кошенята будуть червоними.

Якщо руду кішку покрив чорний кіт, то кошенята-дівчатка будуть черепахові, а кошенята-хлопчики червоні.

А якщо ж у Вас рудий кіт зійшовся  з чорною кішкою, то чекайте кошенят-дівчаток черепахових, а кошенят-хлопчиків чорних. Червоних кошенят від такого союзу, швидше за все, не буде.

Якщо ж червоний кіт зійдеться з  черепахову кішку, то кошенята-дівчатка будуть червоними або черепаховими, але не чорними, а кошенята-хлопчики червоні і чорні.

У будь-якому випадку, руда кішка в будинку – це шматочок сонечка!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*