Шкідливі звички кішок 2

Звичка № 7 : Кішка закопує миску після їжі

Багато власників кішок помилково вважають , що якщо кішка закопує миску , то це означає , що їй не сподобалася запропонована Вами їжа. Це не так. Кішки закопують миски після прийому їжі керуючись інстинктом , який « говорить» їм, що залишки не з’їденої їжі можуть залучити своїм запахом інших тварин. Щоб позбавити кішку від цієї звички потрібно всього лише прибирати миску кішки після їжі . Нагадаємо , що дорослих кішок можна годувати всього 2 рази на день і зовсім необов’язково, щоб їжа завжди була в мисці кішки.

Звичка № 8 : Кішка п’є воду з крана

Багато кішки вважають за краще пити воду , яка струменем біжить з крана і абсолютно байдуже ставляться до води в мисці. Кішки можуть довго не пити , вичікуючи коли ж відкриють воду , але це небезпечно , адже кішка , яка харчується сухим кормом , потребує води , а через її нестачі може розвинутися сечокам’яна хвороба. Вирішити цю проблему можна , поставивши в будинку поїлку – фонтанчик або поставити миски з водою в кількох місцях Вашого будинку. Кішка обов’язково зацікавиться мискою з водою , яка буде знаходитися в незвичайному місці , наприклад , на підвіконні або на шафі.

Звичка № 9 : Кішка обгризає кімнатні рослини

Знайти байдужу до домашніх квітам кішку практично неможливо. Як же бути і кошатніков і квіткарем одночасно? По-перше , кімнатні рослини бажано поставити в недосяжне для кішки місце , а по-друге , посадити спеціально для кішки пшеницю або овес і дозволити їй обгризати свій «садок ». Кішки , які отримують можливість гризти замість потенційно небезпечного кімнатної рослини пшеницю або овес , як правило , перестають цікавитися Вашої оранжереєю .

Звичка № 10 : Кішка часто нявкає і не дає спати вранці

Цю звичку ми самі вкорінюємо у своїх кішках . Якщо кішка нявкає вночі або рано вранці , то ми зазвичай беремо її до себе в ліжко і починаємо пестити або встаємо і йдемо годувати її . Кішка відразу ж розуміє , що якщо вона почне нявкати , то доб’ється від Вас того , що хоче. Природно , така поведінка потрібно присікати з самого дитинства кішки.

По-перше , ніколи не гладьте , не беріть на руки нявкати кішку. Якщо кішка нявкає вночі або рано вранці , то краще буде бризнути на кішку струменем води з пульверизатора.

По-друге , ніколи не годуйте кішку відразу ж після свого пробудження. Так у кішки не буде асоціації – встав господар – я ( кішка ) отримала їжі.

Найкраще погодуєте кішку через 30-40 після свого пробудження , так Ви позбавите себе від ранкових вставань від нявкання голодної кішки.

Звичка № 11 : Кішка дере меблі , шпалери

Це, напевно , одна з найнеприємніших звичок кішок. На жаль , кішки за своєю природою просто не можуть не дряпати щось . Відучити повністю від дряпання кішку просто неможливо.

Дуже ефективні способи прикріплення на час до будь-якого місця, яке дере кішка двостороннього скотчу ( кішці не сподобається точити кігті , якщо лапки будуть прилипати до поверхні ) або прикріплення до цього місця будь-яких предметів , які б падали , видаючи гучний звук , в той момент , коли кішка хоче точити кігтики .

Окремо хочеться сказати про видалення кігтів кішкам .

Суть цієї операції полягає не у видаленні кігтів , а у видаленні фаланг пальців у кішки . Не всі лікарі пояснюють це власникам кішок , але подумайте тільки , що було б з Вами , якби Вам видалили фаланги пальців? Фактично така операція робить кішку інвалідом. Кішці доводиться заново вчитися ходити і тримати рівновагу , а через те , що порушується розподіл навантаження дуже страждає опорно- руховий апарат кішки. Природно , кішки після такої операції відчувають себе дуже невпевнено , адже тепер вони не можуть повноцінно рухатися.

Кішки після такої операції відчувають сильний біль , тому що на фалангах пальців знаходяться багато нервових закінчень , навіть поріз однієї фаланги дуже турбує кішку , не кажучи вже про видалення всіх фаланг.

Подумайте кілька разів , чи варто робити з кішки інваліда?

Можна ж купити когтеточку , підстригти кішці кігтики або купити наконечники для кігтів з силікону .

У висновку хочеться сказати , що всі шкідливі звички кішок цілком виправдані інстинктами кішки. Найчастіше на прояв цих звичок впливає зміна звичного укладу життя кішки. Кішки дуже люблять рутинну і передбачуване життя , тому будь-які зміни викликають у них стрес , а стрес є поштовхом до прояву цих звичок .

Думати , що кішка мстить Вам , злить , робить щось спеціально на зло Вам не потрібно, адже кішки – не люди і у них немає поняття « зробити на зло».

Погане поводження кішок – це вихід для них зі стресової ситуації , спосіб розслабитися і зняти нервову напругу.

Фізичні навантаження і ласка – теж прекрасний спосіб вирішити проблеми кішок , але не всі власники цим користуються.

Сподіваємося , що Ви знайдете спільну мову з Вашої кішкою !

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*