Сіамські кішки (тайські)

Батьківщиною сіамських кішок є Таїланд, який раніше називався Сіам.

Кішки цієї породи дуже цінувалися і проживали тільки в палацах. Вважається, що вони походять від бенгальських кішок.

Сіамські кішки володіють дуже своєрідним характером і звичками, притаманними тільки цій породі. Ці кішки надмірно прив’язані до людини, товариські і мають потребу в спілкуванні з самого народження, відданість сіамських котів порівнюється з відданістю собак.

Саме своєю дружелюбністю сіамські кішки заслужили любов і визнання, якщо її залишати часто одну, вона буде дуже важко переживати розставання. А перебуваючи разом з Вами сіамські кішки зможуть годинами Вас розважати спілкуванням і іграми. Кішки цієї породи завжди прагнуть бути в центрі уваги, вони дуже люблять коли їх гладять і пестять і дуже переживають, якщо Ви не звертаєте на них увагу.

До господаря кішка може ставиться з ревнощами і власницьким інстинктом, особливо, якщо господар дуже добре ладить з кішкою. Вони можуть пристосуватися до життя з дітьми та іншими тваринами в будинку, але потрібно стежити, щоб кішка не ревнувала Вас, інакше бійки, чвари і невдоволення з її боку неминучі.
 
Котики сіамської породи швидко дорослішають і розвиваються. Сіамські кішки дуже “балакучі”, часто нявкають на різні теми, нявкання може бути дуже наполегливим, сіамські кішки дуже добре навчилися користуватися інтонаціями свого голосу для вираження емоцій.

Кішки відрізняються  незалежністю і наполегливістю, вони хороші мисливці і дуже вперті. Сіамські кішки дуже відчувають настрій людини, тому обдурити її не вийде.

Кішки самі тягнуться до спілкування і ігор, якщо Ви підтримаєте її ініціативу, то радості кішки не буде межі, з таким ентузіазмом як вона ніхто не побіжить за кинутим Вами м’ячиком.

Кішки володіють високим інтелектом і здатності до дресирування, сіамських котів можна привчити до вигулу на поводку. Інтелект і здатність до навчання обумовлені, швидше за все, підвищеною товариськістю і тязі до людей.

Заводячи сіамську кішку потрібно враховувати нюанси її характеру, але ці кішки можуть принести Вам море радості.

Багато хто вважає цю породу агресивною і ревнивою, але це не так, тому що її характер залежить від Вашого виховання та уваги, кішка, яку люблять господарі ніколи не проявить агресію і не стане ревнувати Вас.

Кішки невеликі за розмірами. Голова легка, пропорційна, носик прямий без вигинів. Вуха великі, відносно тулуба і голови. Очі злегка розкосі, красиві і мають гарне забарвлення – блакитного кольору або бурштинового.

Шерстка сіамських  котиків коротка, густа і щільно лягає. Забарвлення найбільш поширене 2х кольорове. Мордочка, вуха, лапи і хвіст мають колір, відмінний від основного, зазвичай – чорний. Це окрас називається “пойнт”. Дуже цікаво, що сіамські кошенята народжуються світлими і тільки з віком набувають остаточного забарвлення.

Тулуб і шия стрункі, але з добре розвиненою мускулатурою, лапи маленькі, овальної форми, задні лапи трохи довші, ніж передні. Хвіст довгий, загострений і майже завжди чорного кольору.

Вага кішок 4-7 кг.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*