Сірі кішки

Сіре забарвлення шерсті кішок часто називають блакитним, але існують і інші різновиди і відтінки цього кольору, а, отже, і назви забарвлення.

Колір шерсті сірих котів може мінятися від світлого і темного відтінку до рівномірного відтінку або волосків забарвлених наполовину в сірий колір.

До блакитного забарвлення  відносять світлі тони з сріблястим відтінком, у кішок такого кольору подушечки лап і мочка носа блакитно-сіра.
 
Дуже цікаве і красиве димчасте забарвлення кішок. У димчастих кішок половина волоска пофарбована в білий колір, а інша частина (кінчики) в відтінок сірого кольору.

Кішоки, що носять ген сірого забарвлення називають агути. Кішки можуть бути не однотонні, найчастіше зустрічаються кішки з малюнком, особливо поширений класичний малюнок в смужку, який характерний і для безпородних кішок.

До цього ж різновиду відносять кішок забарвлення сріблястий таббі. У таких кішок на білому фоні розташовується малюнок, а волоски розділені на кілька зон і варіюються від світлого до темного тону. Нерідко зустрічається і сіро-біла кішка, волоски можуть бути на 1/3 сірі (так званий затушований сірий) до 1/8 (окрас кішки шиншила).

Кішки сірого кольору відрізняються силою і спокійним, навіть дещо флегматичною, вдачею. Сірі кішки розумні й віддані господарю.

Рідко зустрічається сірий колір очей кішки, який означає її ласкавий характер і відсутність котячої мстивості. Якщо Ви власник саме такої кішки – Вам дуже пощастило.

Поступливий характер доповнюється і нескладним доглядом за кішками сірого кольору. Як Ви розумієте, на відміну від білих кішок, шерсть сірих кішок не так схильна до забруднення, тому і купати сірих котів можна значно рідше. Природно, це не відноситься до вичісування і іншим процедурам, які не залежать від кольору вовни кішки.

Породи сірих котів

Найбільш характерний сірий колір шерсті для британських кішок. Як правило, британські породи мають блакитним забарвленням шерсті, але зустрічаються і темно-або світло-сірі забарвлення. Волоски у британських кішок рівномірно забарвлені по всій довжині, очі таких кішок бувають оранжевого або зеленого кольору.

Браком вважаються домішки інших кольорів, плями і нерівномірне забарвлення волосків.

Типове сіре забарвлення шерсті і для перських кішок. Серед них зустрічаються  димчасті або блакитні забарвлення. Персидські кішки володіють найбільшою палітрою відтінків сірих кольорів вовни.

Вони можуть бути мармурового кольору – поєднання сірого і чорного кольору з малюнком на плечах у вигляді метелика. Зустрічаються сіро-шоколадні забарвлення, блакитні мармурові та безліч інших. Очі у таких кішок можуть бути жовтими, зеленими, блакитними.

Дуже незвичайні кішки сірого кольору ангорської породи та сибірські кішки.

Кішки сірого кольору володіють не тільки красивим забарвленням, але і неординарними здібностями. Вважається, що окрас кішки визначає її характер і можливості кішки, тому вони не менш популярні, ніж кішки чорного кольору.

У народі завжди вважалося, що кішки сірого кольору приносять гармонію в життя власника такої кішки. Сірі кішки попереджають Вас, якщо Вам загрожує будь-яка небезпека, щоб Ви були готові до всього.

Сірі кішки поєднують в собі простоту догляду та відмінний характер!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*