Сноу-шу

Країна походження : Сполучені Штати

Інші назви: Білоножко , сніжна туфля

Нова порода втілила бажання селекціонерів з’єднати в одній тварині окрас колорпойнт сіамських котів і носочки бірманської кішки. Вона була створена в 60 -х роках XX століття в Сполучених Штатах селекціонером Дороти Хайндз – Догерті з Філадельфії , яка схрестила сіамську кішку й американську двоколірну короткошерстну . Сноу – шу ( снігоступи ) нагадує сіамську кішку в носочках .

Визнана Міжнародною асоціацією любителів кішок ( TICA ) в 80 -х роках XX століття і має успіх у Сполучених Штатах , вона майже невідома в Європі.

Загальний вид : Середнього розміру. Вага: 2,5-5,5 кг. У ній з’єднується міць , грація і елегантність. Більший і важчий сіамських кішок.

Голова: Середнього розміру , майже утворює рівносторонній трикутник з плавно заокругленими контурами . Лоб досить плоский . Високо розташовані вилиці. Морда нормальної довжини, що не широка , не загострена , що не квадратна . Немає яскраво виражених кордонів щік . Ніс прямий , дуже легкий вигин перед початком чола. Підборіддя міцне .

Вуха : Розмір вух від середнього до великого , широкі біля основи , злегка закруглені на кінчиках. Густа шерсть.

Очі : Досить великі , овальні , у формі лісового горіха , розташовані злегка навскоси. Відстоять один від одного на відстані довжини одного ока . Інтенсивного блакитного кольору.

Шия : Щодо довга .

Тулуб : Добре збалансоване , помірно східного типу , вписується в прямокутник. Тазовий пояс розташований злегка вище плечового .

Спина трохи вигнута . Кістяк розвинений середньо .

Мускулатура потужна , але не масивна .

Кінцівки : Довжина їх пропорційна тулубу . Кістяк і мускулатура розвинені середньо . Лапи середнього розміру , овальні.

Хвіст : Довжина пропорційна тулубу . Середньої товщини біля основи , до кінчика трохи звужується.

Шерсть : Коротка, густа , блискуча , щільно прилягає до тіла . Підшерсток незначний . Класичні офарблення сіамських кішок: сілпойнт , блюпойнт , чокелітпойнт і лайлекпойнт .

Колір пігментованих ділянок повинен контрастувати з загальним більш світлим фоном тулуба. Очі завжди блакитні .

На морді біла пляма у вигляді перевернутого «V» , на кінцях лап – білі плями. В ідеалі має бути чотири правильні носочка . Мочка носа може бути білою , кольоровий , тілесного кольору або строкатою.

У кішки в носочках біла шерсть не повинна покривати більше 1/ 3 тулуба.

У двоколірних тварин ( біколорів ) білий колір не повинен перевищувати 2 / 3 тулуба.

Серед визнаних забарвлень відзначимо :

– Сілпойнт : шерсть на спині кольору топленого молока , світло-коричнева на животі і грудях , відмітини темно -коричневі ;

– Блюпойнт : блакитно -біла шерсть на спині , живіт і груди більш бліді , відмітини інтенсивного сіро -блакитного кольору.

Сноу – шу народжуються абсолютно білими , відмітини з роками темніють.

Примітка: Допустимі схрещування з іншими породами : немає.

Дефекти : Занадто довга голова. Занадто широка морда . Маленькі , закруглені вуха . Маленькі , округлі очі , косо поставлені . Тіло надто витягнуте , тендітне , занадто коротке або масивне. Тонкий хвіст . Криві ноги. Вузька кістку.

Дискваліфікація : довга шерсть , що не блакитні очі. Білі плями на темних відмітин . Відсутність одного або декількох шкарпеток .

Характер . деякі особливості

У кішки усталений характер , на рідкість живий . Прекрасна мисливиця . Товариська , легко знаходить спільну мову з кішками і собаками. Грайлива , відмінний товариш дітей.

Кішка наділена м’яким характером і дуже лагідна зі своїм господарем. Вона менш вимоглива , ніж сіамська , і більше балакуча , ніж американська короткошерста .

Догляд полягає в щотижневому розчісуванні вовни.
 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*