Турецька ангора

Батьківщиною цієї породи кішок є Туреччина.
 
Вважається, що ангорська кішка походить від перських кішок, за іншою версією від схрещування домашньої місцевої кішки і кавказької. Назва породи походить від м. Ангора (нині – Анкара).
 
Турецька ангора по зовнішності (особливо по вовняного покрову) і характером більше нагадує перську кішку.
 
Кішки цієї породи дуже гарні, їх зовнішність дуже приваблива завдяки гарному забарвленню та кольору очей.
 
 
За характером ангорські кішки дуже ніжні й ласкаві. Вони дуже прив’язані до свого господаря, тому легко знаходять з нею спільну мову, швидко реагуючи на зміни і розуміючи всі бажання і вимоги людини. Ангорські кішки по темпераменту флегматики, бувають повільними. Тому ідеально впишуться в сім’ю з дітьми, підійдуть зайнятим господарям, а також людям похилого віку.
 
Кішки дуже товариські і не люблять самотності, готові бути з господарем 24 години на добу. Вони дуже кмітливі і можуть навчитися деяким трюкам, наприклад, відкривати двері, відкривати каструлі, а також можуть приносити предмети господареві. Кішки відрізняються підвищеною “балакучістю”, як з членами сім’ї, так і з іншими тваринами в будинку. Ангорські кішки досить добре вживаються  і можуть співіснувати з іншими тваринами у Вашому будинку без сутичок. Нерідко ангорські кішки бувають глухими.
 
Відмінною особливістю породи є вовна ангорських кішок є шерсть, вона тонка, шовковиста, без підшерстя. Це робить її дуже м’якою на дотик і облекшує догляд за шерстю кішки. На животі ангорської кішки шерсть може бути хвилястою.
 
Найчастіше зустрічаються і цінуються кішки білого кольору, але ангора може бути і сірого кольору або змішаних кольорів.
 
Голова турецької ангори має форму трикутника, мордочка загострена, вушка гострі вгорі і направлені трохи вниз.
 
Очі зазвичай мають круглу форму і зрідка можуть бути косо поставлені, колір очей турецької ангори дуже гарний, звичайно яскраво-блакитного або яскраво-зеленого кольору, серед представників цієї породи часто зустрічаються кішки з різними очима, в поєднання з білим забарвленням це робить їх дуже незвичайними , завдяки чому господарі таких кішок отримують багато компліментів на адресу улюблениці.
 
Тулуб ангорських кішок дуже крихкий, гнучкий і елегантний на вигляд, гарно складений, але в той же час не позбавлений сили. Задні лапи роблять тіло трохи піднятим ззаду. Шия тонка і витончена, але груди, плечі і поперек більш масивні й мускулисті. Ноги у ангор довгі, міцні, але не виглядають великими щодо тіла.
 
Хвіст довший, ніж у кішок інших порід, широкий в основі, але вузький на кінчику, як правило кішки тримають хвіст дугою. Хвіст покритий довгою красивою шерстю, при русі він може навіть торкатися голови і кішка стає схожа на білку.
 
Вага кішок 2,5-4,5 кг.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*