Які породи кішок менше линяють?

Багато хто задається питанням – а чи існують породи кішок, які не линяють?
 
Дійсно, постійне вичісування линяючої кішки і прибирання будинку не всіх влаштовує.

Перш за все, слід зазначити, що абсолютно не линяютчих порід кішок немає. Є такі породи, які менше линяють або такі, в яких вовни практично немає, але навіть у безшерстих порід є шерсть, але її дуже мало або вона дуже тонка і ніжна.

Отже, найменше линяють наступні породи кішок:

1. Сфінкс

Це порода безшерстих кішок, але, тим не менш, у неї на тілі є шерсть. Вона дуже дрібна і пухнаста, але і вона линяє. До речі, це єдина порода кішок у якої є потові залози, тому сфінкси потребують спеціального догляду за шкірою і купання. Втративши «щастя» вичісувати сфінкса, Вам потрібно буде  ретельно доглядати за шкірою сфінкса.

2. Петерболд або Петербурзький сфінкс

 Шерсть у них може бути відсутня взагалі, бути короткою і пухнастою або ці кішки мають велюрову шерсть (1-5 мм) або браш – кучеряві жорсткі волоски.

Багато кішок цієї породи з часом лисіють і, відповідно, дуже мало линяють.

3. Донський сфінкс

Ця порода характеризується практично 100% відсутністю шерсті, на відміну від Канадського сфінкса.

4. Девон-рекс 

Шерсть цієї породи хвиляста і кошлата, може бути тонка і місцями кішка може бути взагалі лиса. Порода линяє, але не так помітно як інші. Девон-рекс вважається гіпоалергенною породою, у більшості людей з алергією на шерсть кішок, ця порода не викликає прояви алергії.

5. Корніш-рекс 

У цієї породи шерсть коротка, хвиляста, оксамитова на дотик шерсть.

Кішки цієї породи  недуже линяють.

Вибираючи нелиняючу породу кішок, зверніть увагу на всі породи, у яких немає підшерстка, такі як: сіамські, орієнтальні кішки.

Оптимальним варіантом буде придбання короткошерстих порід кішок без підшерстка, у яких линька незначна, тому що безшерсті породи нерідко вимагають набагато більшого догляду, ніж з короткою шерстю.

 Природно, правильний догляд під час линьки кішки позбавить Вас багатьох проблем з прибирання будинку.

А чи є породи, на яких не виникає алергії?

Людям, які страждають від алергії на кішок, ми радимо завжди мати на увазі, що алергія виникає найчастіше не на саму шерсть кішки, а на певні білки в слині. Вилизуючи себе, кішка залишає на шерсті ці речовини, саме вони, висихаючи, стають причиною алергії.

Рідко зустрічається алергія на остеві волосся, в такому випадку придбання лисої кішки – це вихід. Не забувайте, що і у безшерстих порід є фермент в слині, що викликає алергію.
 
Алергетикам найбільш підійдуть девон-рекс, корниш-рекс або уральський рекс, також менш за все виникає алергій, на кішок сіамської породи.

Але вибір безшерстної породи не є гарантією того, що у Вас не буде прояви алергії.

Правильний догляд і миття таких кішок, часте провітрювання кімнат може запобігти появі сильних симптомів алергії.

Здається простим вирішення проблем з линянням і алергією на кішок – це придбання безшерстної породи. Але, часто догляд за такими породами набагато складніший, ніж вичісування кішки, а алергія може з’явитися і на них.

В даний час виведена дійсно гіпоалергенна кішка, у таких котиків  відсутній білок, що викликає алергію. Таких кішок можна знайти і в Росії, проте, вони відносно дорого коштують і вибирати кошеня Вам не доведеться, тому, що таку кішку потрібно замовляти і їх дуже мало.

Бажаємо Вам вибрати найбільш підходящу породу кішок!

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*