Європейська короткошерста кішка (ВІДЕО)

Ця порода кішок одна з перших, які оселилися в домі людини.

Предками цієї породи є дикі європейські кішки. Тому характер і темперамент цієї кішки, довго формувався, повністю відповідає всім вимогам, які пред’являють кішкам люди. Вони дуже добре пристосовуються до всього, в будинку поводиться не шумно, рідко шкодить і практично не спичиняє побутових незручностей. Кішки цієї породи на диво довірливі і поступливі, дуже люблять грати з дітьми, але не втрачають мисливський інстинкт, навіть не потребуючи їжі. Тому однією з улюблених іграшок європейської короткошерстої стане іграшкова заводна мишка.

Описати усі  дуже тонкі нюанси характеру цієї породи практично неможливо, абсолютна більшість кішок має свій індивідуальний характер.

Але зовнішня краса кішок цієї породи притаманна всім представникам. Кішки невибагливі в утриманні і дуже ласкаві, звичайно не нав’язують свого спілкування, але з радістю та ентузіазмом відгукуються на Вашу увагу.

Кішки цієї породи легко впишуться в ритм Вашого життя, повністю візьмуть його і не проявлять невдоволень, як у відношенні житла, їжі, так і «співмешканців» в будинку. Кішки дуже добре приживаються навіть в квартирах маленької площі і почувають себе цілком комфортно.

Притаманна європейським короткошерстим і незалежність, що слід враховувати.

У цілому про цю породу можна сказати, що це кішка, яка стане відображенням Вас. Вона буде мати характер і звички, які прищепите їй Ви і які вона “підгляне” у Вас. Кішки цієї породи це друге “Я” власника. Можна сказати, що європейська короткошерста кішка – це кішка для всіх, для літніх людей, для сімей з дітьми або іншими тваринами, як для життя в місті, так і для життя в маленьких квартирах.

Дивує мовчазність європейців. Більш мовчазних порід кішок практично немає, окрім якщо тільки перських.

Європейці зовні дуже схожі на британських кішок.

Кішки середнього або великого розміру, дуже рухливі. Забарвлення бувають різноманітні: білі або чорні, сірі або коричневі, з малюнком або без.

Шерсть досить коротка, щільно прилегла до тіла, але жорстка на дотик.

Голова відносно велика, довжина більше ширини, щоки великі і повні. Через це мордочка здається круглою. Ніс середньої довжини, прямий і широкий, перехід від лоба до носа різко виражений. Вуха невеликі, трикутної форми, трохи закруглені на кінцях.

Очі виразні, великі, круглі й трохи розкосими поставлені, колір очей зазвичай блакитний, жовтий, зелений, зустрічаються й інші кольори очей. Характерний погляд європейських короткошерстих кішок – він відкритий і ясний.

Тулуб міцний, сильний, але гнучкий і красиво складений. Шия відносно потужна і коротка, груди круглі і широкі.

Лапи пропорційні, міцні з невеликими і круглими подушечками лап.

Хвіст серденій, товстий біля основи і звужується до кінчика, трохи закруглений на кінці.

Вага цих кішок має великий інтервал від 3,5 до 7 кг.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*