Американська жесткошерстна (Відео)

Опис породи , стандарти породи Американської жесткошерстної кішки

Голова Американської жесткошерстної кішки: кругла , мається плавний перехід від підборіддя до морди , маленький підборіддя .

Вуха Американської жесткошерстної : Середні за своїм розміром з плавним переходом від широкого підстави до закругленого кінчика.

Очі Американської жесткошерстної : округлої форми , виразні , великі , широко розставлені , найчастіше золотистого і світло- золотистого кольорів.

Тіло Американської жесткошерстної : Від середнього до великого розміру. Дуже міцне , мускулисте .

Кінцівки : мають середню довжину , пропорційні тілу і дуже міцні .

Хвіст Американської жесткошерстної : середній по своїй довжині , з заокругленим кінчиком

Шерсть Американської жесткошерстної : густа шерсть я густим підшерстям. Кожна шерстинка закручена , жорстка. М’яка шерсть тільки в області живота , грудей і підборіддя.

Види забарвлень Американської жесткошерстної кішки

Види і кольору забарвлень допускаються за стандартом будь-які. Однак переважно: білий , чорний , блакитний , кремовий , червона шиншила і д.р.

Параметри , розмір , вага Американської жесткошерстної кішки

Кішки породи Американська жесткошерстна мають розмір від середнього до великого. І залежно від цього їх вага варіюється від 3,5 до 7 кг.

Характер Американської жесткошерстної кішки

Характер у кішок породи Американська жесткошерстна поступливий . Вони в міру грайливі, легко адаптуються до нової обстановки і людям . Але це відбувається активно в молодому віці , у міру старіння ваш кіт буде все складніше переносити переїзди.
Також порода Американська жесткошерстна зарекомендувала себе , як відмінний хижак. Мисливський інстинкт розвинений у цих котів дуже сильно , тому проблема з мишами у вас відпадає сама собою. Котики дуже активні , але при цьому люблять посидіти на руках у господарів , полащіться до них. Прекрасно себе почувають в закритих приміщення і підійдуть для утримання в квартирі. Однак будуть раді рідкісним прогулянкам на свіжому повітрі , і для цього їх варто з маленького привчити до повідця . Американська жесткошерстна відмінно піддається дресурі , проблем в її вихованні не виникне.
Порода добре переносить самотність , так що підійде для людей з роз’їзний життям. Часті відрядження не будуть лякати вашого улюбленця. Але свою любов до вас він буде проявляти сповна , що не можна не відчути.

Здоров’я Американської жесткошерстної кішки

Американська жесткошерстна кішка не має жодних або спадкових захворювань. Оскільки порода з’явилася шляхом природної мутації , то хвороб вона не схильна . При правильному догляді і збалансованому харчуванні , ваш вихованець проживе щасливе життя довжиною близько 15 років.

Догляд за Американської жесткошерстною кішкою

Догляд за кішкою потрібно стандартний . Чи не часте миття , після миття тільки природна сушка вовни , інакше завитки , які є « родзинкою» породи просто пропадуть. Стандартні вичісування шерсті щіткою. Гігієна вух і очей. Їх необхідно періодично протирати вологим ватним тампоном.

Походження породи , історія Американської жесткошерстної кішки

Американська жесткошерстна порода , як ми вже говорили , з’явилася завдяки природної мутації від американської короткошерстої кішки. Довгий час стандарти порід збігалися , адже це дуже схожі кішки. Єдина їх відмінність -шерсть. І тільки в 1967 році був розроблений новий стандарт породи для Американської жесткошерстной кішки. Особливого поширення ця порода отримала в США і Канаді , але в деяких інших країнах так і не визнається окремою породою .

Країна походження Американської жесткошерстної кішки США
 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*