Нібелунг (Відео)

Нібелунг – кішка середньої величини, елегантна, але міцна і мускулиста.

Тіло:

злегка розтягнуте, струнке, ноги довгі, лапки витончені, овальні.

Хвіст :

довгий, рівномірно звужується до округлому кінчика.

Голова:

у формі клина середньої довжини, з високими вилицями і плоским черепом. У профіль виражений кут на переході від чола до прямого носі. Мордочка чітко окреслена, підкреслена за рахунок незграбних подушечок вибрисс, підборіддя сильний.

Вуха:

 досить великі, з загостреними кінчиками, вертикального постава, зі слабо розвиненим опушением.

Очі:

великі, овальної форми, косо поставлені, яскраво-зелені.

Шерсть :

нібелунга середньої довжини, дуже тонкою, ніжною текстури, неприлегла, з рясним підшерстям.Є сріблястий Тіппінг, позбавлений відтінків, і без білих волосків. Забарвлення: блакитний, переважно середнього по інтенсивності тону, рівномірний по відтінку, з виразним сріблястим відблиском за рахунок нефарбованих кінчиків остьових волосків. характер Нібелунг – кішка лагідної вдачі, дуже люблять своїх господарів. Нібелунги спокійні і люблять спілкування. Мають дуже ніжний голос. Утримання та догляд Враження, про Нібелунгів, найбільшою мірою залежить від якості вовни і окраса. Переливи сріблястих тонів на сіро-блакитній, довгій і ніжній шерсті виглядають досить ефектно. Власне, за цей окрас порода і отримала свою назву – “nebelung” означає “мешканець туману, містичне створення”. Але, щоб підтримувати таке враження від кішки, необхідно регулярно розчісувати її металевим гребінцем з рідкими круглими зубцями в напрямку “по шерсті”. Небажано також тривале перебування нібелунгів на сонці – окрас “вигорає”, набуваючи коричневі і іржаві відтінки. При використанні вітамінів і мінеральної прикормки слід утриматися від використання препаратів, що містять морські водорості або йод. Кішки добре пристосовуються до життя в обмеженому просторі квартири.

Історія Початок

однією з найбільш цікавих і незвичайних порід – Нібелунгів – дали російські блакитні. Справа в тому, що і у російських блакитних, в усякому разі, у їхніх американської варіації, періодично народжувалися кошенята з довгою шерстю. В результаті селекційної роботи була отримана нова порода кішок, дуже схожа на російських блакитних, але з одним винятком – у них була довга шерсть, м’яка, шовковиста, не звалюються. Однак однієї довгої шерсті для визнання кішки Нібелунгів недостатньо. Потрібно, щоб шерсть була не просто довгою, а мала особливу структуру. Кішок з такою шерстю серед напівдовгошерстих порід не було. Ну хіба що трохи нагадувала вона шерсть балінезійські кішок, тільки була набагато м’якше і ніжніше. Кішка вийшла незвичайною краси. Довгошерсті російські блакитні були відомі в Європі ще на початку століття, але оскільки порода російських блакитних була стандартизована в Англії, довгошерсте варіант не розлучався. З початку 80-х років в кошенят російських блакитних в США стали з’являтися довгошерсті кошенята, і в 1986 році TICA зареєструвала нібелунгів як нову породу. З виходом на арену котячого руху Росії, де також стали з’являтися російські довгошерсті на аборигенних матеріалі, з 1995 року нібелунгів визнали WCF, CFF, TCA.

цікаві факти

1. Самою старою кішкою на світі була Puss, з Англії, яка померла в 1939 році через день після свого тридцять другого дня народження.

2. Найбільш фантастичний рекорд був встановлений в Аргентині кішкою, на ім’я Mincho, яка залізла на дерево і не спускалася, поки не померла через шість років пізніше. За цей час, вона зуміла принести три посліда з такими ж котами-верхолазами.

3. Нормальна температура тіла у кішок близько 38 градусів. Це трохи більше, ніж у людини.

4. Люди, у яких є домашні тварини, живуть довше і менше схильні до стресів і серцевих нападів.

5. Поведінка більшості кішок вдома, аналогічно поведінці в природі.

6. Кішка вбиває рухому здобич, але не обов’язково для їжі. Розуміння, що полювання – це видобуток їжі, є придбаним навиком.

7. Скільки мишей може зловити одна кішка? 28 899! Шотландський черепаховий кіт Towser (1966 – 1987), за 21 рік убив 28 899 мишей. Це – приблизно чотири миші в день, протягом 21 року.

Стандарт TICA ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА:

Нібелунг – дуже елегантна кішка з незграбною головою у формі модифікованого клину, що складається з семи плоских граней. Найбільш яскрава особливість – шерсть: середньої довжини, блискуча і м’яка, що створює враження примарного ореолу навколо тіла; звідси і назва “Nebelung”, по-німецьки означає “примарне істота”. Чи не темна, але і не занадто світла блакитна шерсть відбиває світло, створюючи м’який сріблястий блиск. Срібні тіпірованних остевиє волоски повинні контрастувати з густим основним кольором, якщо шерсть наїжачити. Ці кішки ніжні і соромливі, але віддані їх власникам і членам сімейства.

ГОЛОВА: Невелика у формі м’яко окресленого клина з плоскими гранями. У профіль прямий ніс і плоский лоб формують дві грані. Морда середньої довжини без перерви в області подушечок під вуса. Череп високий і плоский, лоб високий. Підборіддя міцне. У профіль – плоска вертикальна грань від кінчика носа до підборіддя.

ВУХА: Досить великі, ширина в основі майже дорівнює довжині, поставлені прямо і далеко один від одного, з трохи закругленими кінчиками. Зовні покриті рідкісною короткою тонкою шерстю.

ОЧІ: Досить великі, майже круглі (овальні очі припустимі), поставлені далеко один від одного і злегка косо до підстав вух. Колір очей: Наскільки можливо яскраво зелений в зрілості. Очі кошеняти змінюються швидко з жовтого до зеленого. До чотирьох місяців, зелене кільце повинне з’явитися навколо зіниці. Насиченість кольору також залежить від віку. Шия:Струнка, довга, але може здаватися коротше через щільне хутро. ТИП: Легкий.

ТІЛО: Довге, тонке, гнучке і струнке з тонким кістяком і сухий мускулатурою (іноземне), Коти пропорційно більше ніж кішки. КІНЦІВКИ: Довгі, витончені, з міцною сухою мускулатурою.

ЛАПИ: Маленькі, округлі. Здається, що кішка варто чи йде навшпиньках.

ХВІСТ: Довгий, прямий, загострений від досить товстого заснування до стрункого кінчика. Шерсть: Шерсть середньої довжини (для напівдовгошерстих), тонка, м’яка, шовковиста з щільним підшерстям, який відстає від тіла і шовковистий на дотик. На хвості шерсть найдовша і пухнаста. ОКРАС: Шерсть однотонно блакитна по всій поверхні тіла, більш світлий відтінок переважний. Остьові волоски з сріблястим типпингом надають шерсті ясний сріблястий блиск. Залишкові теббі відмітини допустимі тільки у кошенят. Мочка носа – темно-сіра; подушечки лап – рожево-блакитні. ПОРОКИ: Слабке підборіддя, колір око не повністю зелений. Очі без зеленого .Нібелунг – кішка середньої величини, елегантна, але міцна і мускулиста. Тіло злегка розтягнуте, струнке, ноги довгі, лапки витончені, овальні. Хвіст довгий, рівномірно звужується до округлому кінчика. Схрещування з іншими породами: Російська блакитна.

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*