Скільки живуть британські кішки

Що стосується британських кішок, то дані представники фауни мають міцний імунітет, що позитивно впливає на тривалість їх життя.

Що стосується конкретних цифр, то британські кішки, в середньому, живуть близько 13 -15 років, проте якщо даними тваринам створити певні умови, то вони зможуть дожити і до 18-20 років. Взагалі, як би парадоксально це не звучало, тривалість життя британської кішки може сильно знизитися від надмірної турботи господарів.

Справа в тому, що багато людей, намагаючись догодити улюбленцю, “загодовують” їх всілякими смачними, але дуже шкідливими продуктами, що в свою чергу негативно позначається на здоров’ї тварини, що і призводить до ранньої їх загибелі.
На тривалість життя впливає і стерилізація тварини. Так, наприклад, британські кішечки, які позбавлені можливості мати потомство, живуть на два-три роки довше, ніж дані представники фауни із збереженими репродуктивними здібностями (справа в тому, що стерилізовані кішки менш схильні до онкологічних захворювань).

Також помітно знижується тривалість життя тварини від поганого догляду і незбалансованого харчування. У тих представників, які живуть в закритих приміщеннях, але мають можливість проявляти фізичну активність (бігати, стрибати …, тобто для них обладнані спеціальні комплекси), щодня дихати свіжим повітрям, а також харчуватися кормом з достатньою кількістю поживних речовин, ймовірність дожити до похилого віку значно вище.

Якщо ви бажаєте, щоб ваша кішечка радувала вас якомога довше, то не полінуйтеся створити для неї комфортне існування: раз на півроку відвідуйте ветеринара, годуєте своєчасно, але не перегодовуйте, що не створите тварині стресів, тому що даному представнику фауни потрібно спокійне життя. Багатьох володарів британських кішок цікавить питання про те, як співвіднести вік вихованця з віком людини. Існує думка, що вік однорічної кішки дорівнює приблизно 15 людським рокам, дворічних – 25 рокам, семи однорічної – 45 рокам, а ось 20-річна кішечка, за людськими мірками, – вже 95-річна старенька.

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*