Тойгер (ВІДЕО)

Тойгер – Тигр і все. Просто тигр. І до речі більше в зоопарк ходити не треба! Купуєш тойгера, і більше не страшно ніколи – адже тепер у твоєму домі живе Тигр!

Фото Тойгера

05454564466

Опис породи, стандарти кішки породи Тойгер

Голова кішки тойгер: голова у кішки тойгер широка і середнього розміру. Контури голови огруглене. У кішки повинно бути широке підборіддя і вона повинна мати правильний прикус. Ніс широкий.   Вуха кішки тойгер: невеликі вуха без пензликів, покриті щільно шерстю

Очі кішки тойгер: насиченого кольору, за розміром маленькі або середні, округлої форми

Шия кішки тойгер: сильна, досить довга

Тіло кішки тойгер: тойгер має округле середньої довжини міцне телос широкими грудьми

Кінцівки кішки тойгер: Передні і задні ноги у кішок середні і однієї довжини. У Тойгерів довгі пальці.

  Хвіст кішки тойгер: низький і довгий

Шерсть кішки тойгер: шерсть у кішки коротка і блискуча, м’яка але пружна.   Добре, якщо на скронях і вилицях шерсть довша ніж на решті тіла. Мається підшерсток, він може бути мишачого кольору.

Види забарвлень кішки породи Тойгер:   Кішка породи Тойгер має тигрове за кольором забарвлення. Кішка тойгер має таббі відмітини майже чорного кольору на насиченому рудому тлі. Такі таббі- смужки можуть бути майже чорними, темно-коричневими або коричневими з рижіной. У вовни має бути чітко видно контраст між рудим фоном і таббі-смужками, а так само має бути живіт світліше решти фону тіла кішки. На ногах кішки фон теж світліше. Обов’язково, щоб колір подушечок лап і закінчення хвоста були чорні.

Параметри, розмір, вага кішки породи Тойгер:   Тойгер – велика, міцно складена мускулиста кішка, яку ніяк не назвеш витонченою. Вага кота в середньому 10 кг, кішки 7кг.

Характер кішки породи Тойгер:   Не звертайте увагу на досить грізний окрас тойгера – як у справжнього тигра, але в мініатюрі. За характером тойгер зовсім не такий, як тигр, – зовнішньої копією якого його намагалися зробити заводчики. Кіт тойгер – плюшеве тигреня. У цього кота відмінний доброзичливий і поступливий характер. Ці коти люблять дітей і ігри з ними. Тойгери – активні коти їм подобається бігати. Коти породи тойгер можуть добре жити в квартирі або будинку – їм не потрібні особливі умови утримання. Конфліктів з іншими домашніми тваринами у вас швидше за все не буде, у цього кота добрий, неконфліктний і миролюбний характер. Коти не ревниві і не прагнуть зайняти лідируючу позицію серед всіх домашніх тварин. Тойгери – люблячі часто і багато муркаючі кішки. Тобто, іграшковий тигр – кіт, з яким комфортно жити. Догляд за кішкою породи Тойгер   Якщо Ви хочете мати вдома красиву кішку і у Вас немає часу на особливий і щоденний догляд за нею, то кішка породи тойгер Вам може підійти. Догляд за тойгером нескладний, швидше стандартний. Все що Вам потрібно – це підібрати відповідний раціон і час від часу – не часто – розчісувати їх шерсть спеціальною щіткою.

Кішка короткошерста – у Вас не буде проблем з доглядом за шерстю. Можете при бажанні підрізати їй кігтики і іноді все ж покупати. Любіть свого вихованця .Цих простих заходів цілком достатньо, щоб Ваш кіт довго і щасливо жив з Вами.

  Здоров’я кішки породи Тойгер:   Кішки тойгер мають хоро здоров’я і практично не хворіють. Даних про спадкові хвороби у кішок породи тойгер на даний момент немає. При правильному раціоні і стандартному догляді кішки добре розвиваються і з ними у Вас не виникне проблем. Звичайно, як у будь-якої кішки у Вашого кота може коли щось трапитися розлад шлунка або застуда, але щось більш серйозне – малоймовірно.

Походження кішки породи Тойгер:   Котів породи тойгер вивела в США в штаті Каліфорнія донька Джейн Мілл – Джуді Сагден у вісімдесяті роки минулого століття. До слова зауважимо, що Джейн Мілл – творець породи бенгальська кішка. Джуді Сагден в її справі допомогли напрацювання і матеріали по схрещуванню, отримані її матір’ю при роботі над створенням породи бенгальська кішка. У своїй роботі з отримання тойгерів, перші з яких вийшли вже через рік роботи вона використовувала кота, якого привезла з Індії. Цей кіт забарвленням шерсті і формою голови був схожий на тигра. Перших отриманих тварин потім ще схрещували з бенгалами, що допомагало закріпленню у їх потомства отриманого дикого забарвлення. На сьогоднішній день ця досить молода порода продовжує формуватися, і брідери ведуть непросту роботу з отримання котів з більш світлим тоном живота, а також по інших напрямках. Порода досить популярна, найбільша кількість розплідників знаходиться на території США, вони розташовуються в штатах Каліфорнія, Аляска а так само Огайо. Але розплідники так само є і в інших країнах світу. Тому якщо Ви придбаєте такого котика Ви отримаєте гарного і хорошого домашнього друга!!!

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*