Тонкінська кішка (ВІДЕО)

Кращий друг канадських лісорубів. Говорить англійською і французькою мовами.

Опис породи, стандарти тонкінскої кішки

Голова тонкінскої кішки: у тонкінскої кішки голова середнього розміру і має клиноподібну форму

Вуха тонкінскої кішки: вуха тонкинезов високо поставлені, мають овальну форму

Очі тонкінскої кішки: колір очей тонкінезів від світлого відтінку блакитного до бірюзового із зеленню. У групі забарвлень минк колір аквамариновий, у групі пойнт – яскраво блакитний, в групі солід жовті з зеленню

Тіло тонкінскої кішки: тіло кішки середньої довжини, має добре розвинену мускулатуру,

Кінцівки тонкінскої кішки: міцні кінцівки, задні лапи довші ніж передні, лапи пропорційні до тіла

Хвіст тонкінскої кішки: у тонкінскої кішки довгий звужується до закінчення хвіст

Шерсть тонкінскої кішки: шерсть коротка шовковиста і щільно прилягає до тіла, підшерстя не має

Види забарвлень   Окрасою тонкінскої кішки умовно можна поділити на дві складові – це окрас основного тіла і по-друге окрас, що відрізняється відтінком у бік більш темного від основного на таких частинах тіла як хвіст, кінцівки, вуха і мордочка.   Існує кілька груп забарвлень тонкінезів: минк або норка, пойнт і солід. Варіанти забарвлень: – Натуральний середньо- коричневого відтінку, відмітини більш темного кольору; – Шампань: основний фон темно-жовтий до кремового; відмітини коричневого кольору; – Блакитний: шерсть голубувато-сірого кольору; відмітини сіро-блакитні; – Платиновий: шерсть блідих сріблясто-сіро-рожевих тонів з більш ніжним відтінком відмітин.

Параметри, розмір, вага   Тонкінез – кішка середніх розмірів. У дорослому стан кішки цієї породи важать в середньому від 3 до 5 кг.

Характер тонкінська Заводчикам тонкінскої кішки дуже пощастило з характером вихованця. Зазвичай тонкинезов мають м’який характер, вони слухняні, від сіамів не взяли злопам’ятства і нападів ревнощів. Тонкінскі кішки сильно прив’язуються до господаря. Якщо Ви маєте можливість брати з собою кішку в парк – беріть. Тонкінези звикають ходити на повідку, і їм подобається супроводжувати господаря на прогулянках більше, ніж, скажімо, залишатися на самоті вдома. Кішки цікаві і грайливі, але роздряпували Вам весь будинок у пошуках цікавих місць не стануть.

Тонкінези зовсім не полохливі кішки, якщо до Вас прийдуть гості, Ваш вихованець із задоволенням вийде усіх розглянути і буде радий, якщо з ним хтось захоче пограти.

Догляд:   Тонкінскі кішки – одні з найлегших у догляді кішок. Кішки короткошерсті – тому Вам не потрібен ретельний догляд за шерстю, як якщо б Ви завели довгошерстих кішок. Для гарного вигляду і самопочуття тонкінезів раз на тиждень прочешіть її щіткою. Вичесати кішку можна просто руками, іноді можна змочувати руки щоб видалити відмерлі шерстинки. Купати кішку можна в міру необхідності. Вуха і очі теж не вимагають особливого ходу. Рекомендують протирати вуха ватним тампоном, можна зволоженим, але головне, ні в якому разі не залазьте кішці глибоко у вушний канал.

Здоров’я тонкінська Треба відзначити, тонкінська володіє хорошим здоров’ям. Однак, є деякі моменти на які варто звернути свою увагу. Відзначено низький загальний імунітет кішок цієї породи до хвороб верхніх дихальних шляхів.   А так же кішки тонкінскої породи, як і сіамські потребують планових оглядах ветеринара на предмет стоматологічних

Походження породи, історія тонкінська Тонкінска порода кішок виведена селекціонерами. Відомо, що кішок такого типу практично одночасно намагалися вивести в двох країнах – Канаді та США.   У Канаді це вийшло правда трохи раніше – в шістдесяті роки. Селекціонер хотів отримати кішку бірманського типу – міцної статури, але з забарвленням сіамської кішки. На виконання своєї задумки він схрещував сіамських і бірманських кішок.   З невеликою різницею в часі селекціонер з Нью-Йорка робив те ж саме. Вони обидва отримали таких кішок як хотіли і, не змовляючись, назвали їх золотими сіамськими кішками. Пізніше назва золота сіамська кішка перейменували в тонкінська або Тонкінез.   Зараз ця порода визнана багатьма фелінологічними асоціаціями, а саме: ACF, WCF, GCCF, CFA, TICA, ACFA.

Країна походження тонкінська Канада

 

Жми «Нравится» и получай только лучшие посты в Facebook ↓

Останні новини

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*